З ювілеєм, ПРМТУ!

Сьогодні Профспілці робітників морського транспорту України виповнюється 30 років!

ПРМТУ – одна з найбільших національних галузевих профспілок, що об'єднує більше 80 тисяч однодумців. Це – українські моряки, працівники морських торгових портів, організацій та установ морського транспорту, викладачів та співробітників, курсантів, студентів та учнів морських навчальних закладів.

Незважаючи на виклики часу, ми продовжуємо робити все можливе, щоб підтримувати членів ПРМТУ та їхніх родин. Ми щодня працюємо та розвиваємося для вас.

За 30 років ми зміцнили свої позиції як на національному, так і на міжнародному рівнях, створили потужний фундамент для стабільної роботи та реалізації найсміливіших проєктів.

Бажаємо всім міцного здоров'я та мирного неба над головою, усім нам, нашим сім'ям, рідним, близьким. А профспілковим лідерам – єдності та згуртованості.

Дякуємо всім за підтримку та натхнення, тільки разом ми – сила!

Більше новин з тегом #Моряки

Олег Григорюк і Руван Субасінгхе відвідали НУОМА

Голова ПРМТУ Олег Григорюк разом з директором з юридичних питань Міжнародної федерації транспортників Руваном Субасінгхе відвідали Національний університет «Одеська морська академія».

Візи C1/D, в’їзд до США та неналежний сексуальний цифровий контент

Міжнародний партнер ПРМТУ – Профспілка моряків Норвегії – поділилися інформацією з моряками, щоб ви могли убезпечити себе.

Оновлено перелік схвалених НТЗ

Затверджено оновлений перелік тренажерних центрів для моряків

«Одна справа — знати, що профспілки існують, а зовсім інша — усвідомити їхню силу»

Координатор ITF у Німеччині про реалії життя моряків та нові виклики галузі

Дякуємо за звернення!