ПРМТУ - 28 років!

Сьогодні ПРМТУ відзначає свій 28-й День народження!

Ми, як ніколи, сповнені нових надій і готові невпинно працювати на благо членів нашої Профспілки!

Ми дякуємо від щирого серця всім, хто поруч з нами. Ми щодня працюємо і не припиняємо розвиватися для вас.

Дякуємо всім за підтримку і натхнення!

Разом ми сила!

Більше новин з тегом #Молодь

ЄДКІ 2025: Відповідаємо на ваші питання

Відповідаємо на ваші питання

ЄДКІ 2025: нові можливості для складання іспиту за кордоном

15 квітня 2025 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Михайла Вінницького відбулася онлайн-нарада з питань організації та проведення атестації здобувачів освіти за спеціальністю 271 «Морський та внутрішній водний транспорт» у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за межами України.

Опитування для визначення можливої кількості здобувачів освіти для складання ЄДКІ за кордоном по окремим локаціям

З метою визначення можливої кількості здобувачів освіти, які планують складати ЄДКІ за межами України, за кожною окремою локацією, просимо обрати бажане для Вас місце складання ЄДКІ.

До уваги випускників закладів морської освіти, які планують складати ЄДКІ у 2025 році

Професійною спілкою робітників морського транспорту України (ПРМТУ) вживаються необхідні та невідкладні заходи для сприяння організації проведення атестації здобувачів ступеня фахової передвищої освіти та ступеня вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 271 «Морський та внутрішній водний транспорт» у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за межами України.

Дякуємо за звернення!