Маріупольському торговому порту - 130 років!

В цьому році Маріупольський торговий порт відзначає ювілей - 130 років з дня заснування. Біографія порту розпочалася 2 вересня 1889 року, коли докери перевантажили з причалу на пароплав «Медведица» перші 11 тисяч пудів донецького вугілля, що надійшли у 18 залізничних вагонах.

Сьогодні, незважаючи на всі труднощі і проблеми, порт продовжує функціонувати і веде цілеспрямовану роботу по залученню в порт вантажопотоків і завантаженню портових потужностей, по налагодженню стабільної роботи.

Працівники підприємства з оптимізмом дивляться в майбутнє і роблять все можливе, щоб якомога більше причалів було зайнято суднами, щоб цілодобово крутилися крани, щоб всі портовики були зайняті справою, яку вони звикли в усі часи дуже добре робити. І щоб умови їх праці та заробітна плата були їх гідні.

Профспілка робітників морського транспорту України від щирого серця вітає всіх портовиків і ветеранів порту з 130-річним ювілеєм, бажає процвітання трудовому колективу, успіхів у всіх справах, благополуччя, міцного здоров'я і гарного настрою!

Ми переконані, що потенціал, енергія і підприємливість портовиків дозволять подолати всі труднощі, вирішити всі проблеми і надалі, як і раніше, підтримувати на належній висоті престиж Маріупольського морського торгового порту.

На урочистому заході на честь ювілею низка співробітників порту за плідну роботу, активну позицію в захисті прав людини праці отримали почесні нагороди Профспілки робітників морського транспорту України.

Більше новин з тегом #Портовики

Журналісти за зміни - соціальні питання на першу смугу

В Одесі з триденним візитом перебуває делегація журналістів з Грузії, Азербайджану, Вірменії, Молдови, Білорусі, України та Росії. Тут вони беруть участь в тренінгу на тему: «Журналісти за зміни - соціальні питання на першу смугу». Організовано захід представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Зустріч ПРМТУ і представників МОП

25 червня в офісі Профспілки робітників морського транспорту України пройшла зустріч керівництва ПРМТУ і представників Міжнародної організації праці.

З Днем Великої Перемоги!

Шановні співвітчизники!

В АМПУ підвели підсумки роботи за 2018 рік

7 лютого у Національному університеті «Одеська морська академія» відбулася розширена нарада за підсумками роботи ДП «Адміністрація морських портів України» у 2018 році і перспективам його розвитку на 2019 рік з участю представників керівного складу апарату управління підприємства, керівних підрозділів і представників профспілкових організацій, що діють в філіях АМПУ.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за звернення!