Делегація ПРМТУ відвідала Асоціацію машиністів Данії

Делегація Профспілки робітників морського транспорту України (ПРМТУ) на чолі з Головою Олегом Григорюком відвідала Данську асоціацію машиністів (механіків) — Maskinmestrenes Forening, що об’єднує понад 15 000 технічних лідерів, інженерів та керівників технічних підрозділів у різних галузях.

Члени Асоціації — це фахівці, які здобули освіту в інженерних школах або морських навчальних центрах і працюють як на борту суден, так і у виробничих і промислових компаніях, на енергетичних підприємствах, очисних спорудах, у сфері постачання енергії, а також в офшорних вітрових, нафтових і газових проєктах.

Данська асоціація машиністів, заснована у 1873 році, є однією з найстаріших та найвпливовіших професійних організацій Данії. Вона надає членам правову та фінансову підтримку, консультує з питань заробітної плати й умов праці, а також укладає колективні угоди від імені своїх членів. Організація активно представляє інтереси технічних фахівців на національному та міжнародному рівнях.

Асоціація також сприяє переходу морських інженерів на берегові спеціальності, подовжуючи їхній професійний шлях і підтримуючи виток компетенцій. Це яскравий приклад того, що робота в морі є лише етапом у подальшому кар’єрному зростанні технічного спеціаліста. Подібний підхід може бути корисним і для України, де особливо важливо продовжувати створювати високоякісні робочі місця для професійного удосконалення та повернення наших фахівців додому.

Під час зустрічі сторони обговорили діяльність своїх організацій, обмінялися досвідом у сфері представництва трудових інтересів, захисту прав працівників і соціального забезпечення. Представники ПРМТУ поділилися досвідом роботи української профспілки в умовах війни, розповіли про реалізовані міжнародні проєкти та програми підтримки моряків і кадетів.

Сторони домовилися підтримувати подальший діалог і співпрацю, здійснювати регулярний обмін досвідом та інформацією, сприяючи зміцненню міжнародної солідарності між технічними працівниками морського сектору Данії та України.

Більше новин з тегом #Моряки

Зупиніть терор проти транспортників України: заклик до світової спільноти

Федерація професійних спілок транспортників України від імені сотень тисяч залізничників, моряків, портовиків, дорожників та працівників логістичної сфери звертається до міжнародної спільноти з рішучим засудженням чергової хвилі кривавого терору.

З Новим роком!

Дорогі спілчани!

Х засідання Центральної ради ПРМТУ

19 грудня відбулося Х засідання Центральної ради ПРМТУ, під час якого підбили підсумки роботи за півріччя.

Продовження дії посвідчення судноводія на ЄВВШ

«Дію посвідчення судноводія торговельного судна, яке допущено до плавання судноплавними річковими Європейськими внутрішніми водними шляхами можна продовжити» — про що повідомив голова Адміністрації судноплавства Микола Кравчук.

Дякуємо за звернення!