Даємо старт новому сезону інформаційних семінарів для членів Профспілки!

Сьогодні ми знову говорили з моряками про оподаткування доходів і пенсійне забезпечення.

Незважаючи на те, що ця тема обговорюється з моряками далеко не в перший раз, вона залишається все таки актуальною і затребуваною.

У форматі живої дискусії учасники семінару поділилися своїм особистим досвідом (зокрема, - застосуванням на практиці права уникнення подвійного оподаткування), проаналізували листи від фіскальних органів, які направлялися морякам і крюингу з метою отримання інформації про доходи моряків, отримали відповіді на свої запитання ( серед яких - повноваження фіскальних органів, нові правила фінансового моніторингу в Україні, зниження ризиків при збереженні коштів в установах банків тощо.).

Дякуємо всім учасникам семінару за активний зворотний зв'язок!При проведенні семінару були дотримані всі встановлені санітарні та протиепідемічні заходи.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ и представители морской сферы страны обсудили ключевые проблемы моряков

28 октября состоялась рабочая встреча по вопросам в сфере подготовки и дипломирования моряков с генеральным директором Директората морского и речного транспорта Министерства инфраструктуры Украины Ярославом Илясевичем, исполняющим обязанности главы Морской администрации Андреем Глазковым, а также представителями морских учебных заведений, крупных крюинговых компаний и их объединений, учебно-тренажерных центров, Профсоюза работников морского транспорта Украины и других участников морской сферы страны.

На Филиппинах забронированы два отеля под карантин для моряков

Международный совет морских работодателей (IMEC), Международная федерация транспортников (ITF) и филиппинский профсоюз моряков AMOSUP в рамках экспериментальной программы проверки экипажей судов на COVID-19 зарезервировали в Маниле два крупных отеля для прохождения карантина сотнями моряков.

ПРМТУ встретился с моряками

Сегодня в Морском юнион центре Профсоюз работников морского транспорта Украины организовал встречу с моряками.

Обновленная информация по сменам️

Чили, Португалия, Дания, Панама.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на Ваше запитання!

Дякуємо за звернення!