Життя моряків важливі

Комітет зон бойових операцій (WOAC) Міжнародного переговорного форуму (IBF) одностайно ухвалив рішення про визначення Червоного моря та затоки Аден як «воєнних зон».

Це рішення, прийняте на зустрічі 12 березня 2024 року, ухвалено після атаки хуситів на M/V TRUE CONFIDENCE, що призвело до смерті трьох моряків.

Основним пріоритетом є безпека моряків, а судна в цих водах стають цілями ракет. IBF наполегливо закликає фрахтувальників, операторів і судновласників уникати проходу через цей район, поки не зникне загроза безпеці моряків від подальших атак. IBF також звертається до всіх роботодавців та членських профспілок з проханням закликати свої уряди з проханням втрутитися і вжити заходів для забезпечення безпеки моряків.

https://www.itfglobal.org/en/news/seafarers-lives-matter?fbclid=IwAR02G3xNgm5cwTyOZG4Q3lPwTmlK04aJRECfm71omKc90XTZWy5eBXRNj3w

Більше новин з тегом #ITF

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Дякуємо за звернення!