Засідання Виконавчого комітету ITF

В даний час в місті Монреаль, Канада, йде робота другого і останнього в цьому році засідання Виконавчого комітету Міжнародної федерації транспортників (ITF).

Нагадаємо, що відповідно до Статуту Міжнародної федерації транспортників, Виконавчий комітет є керівним органом ITF в період між конгресами, який виконує рішення і розпорядження Конгресу, а також вводить в дію положення, що містяться в Статуті Федерації. Виконавчий комітет проводить засідання не менше двох разів на рік.

У триденному засіданні Виконкому в Монреалі бере участь Голова Профспілки робітників морського транспорту України Михайло Кірєєв, який був обраний до складу керівного органу ITF на останньому Конгресі Федерації в жовтні 2018 року в Сінгапурі.

На порядку денному засідання керівного органу Міжнародної федерації транспортників, в першу чергу, хід реалізації глобальних стратегій ITF, серед яких зростання і активація профспілкового членства, проведення інноваційних кампаній і вплив на глобальну і регіональну політику. Також увазі Виконкому були представлені звіти про роботу ITF по регіонах, де за минулий період пройшли засідання регіональних комітетів Федерації: Арабський світ, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Африка, Латинська Америка і Кариби і Європейська федерація транспортників. Традиційно, був представлений звіт Керівного комітету, засідання якого пройшло напередодні Виконкому, заявки профспілок на приєднання до ITF, інформація про виплати членських внесків в ITF і бюджет Федерації, звіт про минулі заходи і програма заходів на період до наступного Конгресу і багато іншого.

Детальніше про ці та інші питання, розглянуті на засіданні Виконавчого комітету ITF в Монреалі, читайте в наших наступних публікаціях.

Більше новин з тегом #ITF

Глобальна кампанія ITF проти «зручних» прапорів та портів

Після роботи Комітету секції моряків ITF у Барселоні відбулися засідання Керівної групи Комітету справедливої практики (Fair Practices Committee Steering Group, FPCSG).

Важливі міжнародні рішення для українських транспортників

У Барселоні відбулися важливі зустрічі в межах діяльності Міжнародної федерації транспортників (ITF). Засідання Комітету секції моряків ITF передувало зустрічі Керівної групи Комітету справедливої практики ITF.

ПРМТУ розширює співробітництво: нові привілеї для українських моряків

У межах Політики Марракеш, ухваленої на 46-му Конгресі ITF у 2024 році, Профспілка робітників морського транспорту України підписала Меморандум про взаєморозуміння з турецькою профспілкою DAD-DER (Deniz Çalışanları Dayanışma Derneği), також відомою як MESA (Marine Employees' Solidarity Association).

Представники ПРМТУ перевірили умови праці на борту двох суден

Представники ПРМТУ — інспектор ITF в Україні та помічник інспектора — відвідали два судна, покриті колективними договорами ПРМТУ, які перебували в Ізмаїлі.

Дякуємо за звернення!