В Одесі пройшло VI засідання Центральної ради ПРМТУ.
Обговорили підсумки діяльності Профспілки за період з травня 2021 року по листопад 2023 року.
Докладніше про захід – у наступному випуску газети «Моряк».
В Одесі пройшло VI засідання Центральної ради ПРМТУ.
Обговорили підсумки діяльності Профспілки за період з травня 2021 року по листопад 2023 року.
Докладніше про захід – у наступному випуску газети «Моряк».
Представники Молодіжних рад двох великих транспортних профспілок – Профспілки робітників морського транспорту України та Профспілки залізничників та транспортних будівельників України – мали унікальну можливість зустрітися та поспілкуватися з Головою ПРМТУ, Амбасадором доброї волі IMO Олегом Григорюком та координатором Північної Федерації транспортників (Nordic Transport Workers' Federation, NTF) Крістером Норфаллом.
Зараз саме час задуматися про майбутнє, особливо вчорашнім школярам, які стоять на порозі важливого вибору.
Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.
В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.