Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Так, електронна пошта jobs.scorpiotankers21@gmail.com використовувалася для запрошення моряків на роботу у реальній компанії Scorpio Tankers. Після того, як кандидат погоджується на пропозицію, його просять внести оплату за свідоцтво про медичне страхування іноземних працівників через підроблену організацію, яка називає себе International Workers Assurance Company, а їхній фальшивий сайт www.internationalworkersassurance.com ідентичний офіційному ресурсу. Шахраї у своїх електронних повідомленнях вказують на цей сайт Scorpio Tankers і навіть використовують імена співробітників компанії, такі як cameron-makey@scorpio-tankers.com

Кількість випадків шахрайства, пов'язаних із працевлаштуванням, не зменшується. Обманюючи людей, шахраї видають себе за агентів або менеджерів з підбору персоналу і використовують різноманітні хитрощі, щоб зробити вигадані вакансії здавалося б справжніми.

Якщо у вас є сумніви щодо компанії, то звертайтесь до Профспілки робітників морського транспорту України за безкоштовною консультацією. Краще зайвий раз уточнити, щоб не натрапити на шахраїв.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Маршаллові острови: всі судна повинні мати на борту аптечку

Республіка Маршаллові Острови (РМО) випустила посібник з медичної допомоги, в якому описані вимоги до аптечки та ведення документації на борту судна, основні обов'язки та підготовка з надання медичної допомоги.

Дякуємо за звернення!