UNION SOLIDARITY FUND: підтримка триває

Міжнародна спільнота продовжить підтримувати профспілки українських транспортників

Лютий 2022 року так чи інакше змінив життя кожного українця. Андрій, досвідчений моряк, проживав із сім'єю у Миколаєві. У перші дні війни місто опинилося під страшними обстрілами з боку росії. Андрій ухвалив рішення перевезти сім'ю у безпечніше місце, на Одещину. Сам же повернувся до Миколаєва. Через заборону чоловікам на виїзд за кордон моряк залишився без роботи. З кожним днем сім'я, вимушена винаймати житло, стикалася з великими фінансовими труднощами.


Дійшло до того, що сім'я почала відчувати дефіцит товарів першої необхідності: продуктів та засобів гігієни. Андрій та його дружина Ольга були у відчаї, не знаючи, як забезпечити своїх дітей усім необхідним…


В умовах війни робота ПРМТУ не лише не припинилася ні на хвилину, а й розширювалася за новими напрямками, відповідаючи реаліям часу.


У часи випробувань Профспілка ще більше відчула потужну підтримку ITF та ETF. Для підтримки українських братніх організацій вони створили UNION SOLIDARITY FUND, де Головою Наглядової ради було призначено Олега Григорюка, Голову ПРМТУ.


Так, у 2022 році ПРМТУ отримав першу допомогу від UNION SOLIDARITY FUND на підтримку моряків, які застрягли в Україні. 17 тонн товарів першої потреби було придбано на виділені Фондом кошти. 1500 сімей моряків по всій Україні отримали набори благодійної допомоги з продуктами харчування, засобами гігієни, канцелярським приладдям для дітей. Сотні посилок було доставлено до регіонів країни. Родина Андрія також отримала таку необхідну їй підтримку.


Таких історій у Профспілки безліч. Кожна з них індивідуальна і водночас схожа: коли здається, що на допомогу чекати не звідки, Профспілка за підтримки міжнародних партнерів завжди поруч.


І цим допомога UNION SOLIDARITY FUND не обмежилася. Портовикам, працівникам морського транспорту, курсантам та співробітникам морських навчальних закладів, відповідно до їх запитів, Профспілка передала до первинних профспілкових організацій обігрівачі, генератори, ліхтарики, портативні зарядні пристрої, сонячні батареї, аптечки, світловідбиваючі жилети, спальні мішки, джгути, пропанові похідні плитки та іншу потрібну благодійну допомогу.


В січні в Україні відбулося засідання Наглядової ради UNION SOLIDARITY FUND: що вже реалізовано в рамках допомоги від Фонду та пропозиції щодо проектів на 2023 рік. У заході взяли участь міжнародні партнери з ITF, ETF, Великобританії, Франції, Швеції, Польщі, Туреччини. Всі вони підтвердили, що підтримка членів ПРМТУ триватиме.


Реалізовані та майбутні проєкти на підтримку українських профспілок транспортників від UNION SOLIDARITY FUND обговорили також на засіданні Виконавчого комітету Міжнародної федерації транспортників, який пройшов днями в Мумбаї. Інтереси ПРМТУ на заході представив перший заступник Голови ПРМТУ Михайло Кірєєв, якій входить до складу керівного органу ITF. Міжнародні партнери вкотре підтвердили свою готовність продовжувати допомагати українському народу у його складному шляху через виклики та труднощі. А значить з їхньою непохитною підтримкою та солідарністю ми вистоїмо і неодмінно переможемо.


Поряд із проблемами, з якими стикаються члени профспілок у різних регіонах та галузях, на засіданні Виконавчого комітету порушувалися питання підтримки молодих профспілкових лідерів, розглядалися резолюції для внесення їх на Конгрес ITF, що відбудеться наступного року, прийнята заява щодо кризи в Газі.

Більше новин з тегом #Молодь

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

ПРМТУ та ХДМА підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з ректором Херсонської державної морської академії Василем Чернявським та представниками Академії.

Дякуємо за звернення!