Стартував тренінг ПРМТУ і МОП

Сьогодні почав роботу триденний тренінг Профспілки робітників морського транспорту України і Міжнародної організації праці щодо посилення політик і програм з ВІЛ в сфері праці.

Модератором семінару виступає доктор Афсар Саїд Мохаммед, старший фахівець Програми МОП з ВІЛ та СНІД у сфері праці відділу МОП з питань гендеру, рівності та різноманітності, який прибув для проведення тренінгу з Женеви, де розташована штаб-квартира МОП.

Доцільність проведення такого тренінгу обумовлена сумною статистикою, яка відзначає, що Україна - одна з небагатьох країн, яка показує регулярний приріст нових випадків зараження ВІЛ. Також транспортна галузь є однією з найбільш численних в світі і, в той же час, найбільш вразливою в розрізі різних інфекцій, не тільки ВІЛ.

У тренінгу беруть участь шановні експерти: Віталій Новосвітний (директор Одеського міського Центру профілактики та боротьби зі СНІДом), Віктор Гойдик (заступник директора Одеського міського тубдиспансеру) і Наталія Салабай (експерт Об'єднаної програми ООН з ВІЛ і СНІД (ЮНЕЙДС), Віра Бодрова (в.о. Секретаря національної тристоронньої соціально-економічної ради), Лариса Савчук, Координатор проектів МОП з ВІЛ у сфері праці в Україні, та інші фахівці.

Тренінги з даної тематики ПРМТУ і МОП проводять вже не в перший раз. Початок співпраці був покладений ще в 2016 році, і з тих пір вже проведено ряд заходів і реалізовані кілька спільних проектів, в тому числі і під егідою ITF.

Більше новин з тегом #Моряки

Продовження дії посвідчення судноводія на ЄВВШ

«Дію посвідчення судноводія торговельного судна, яке допущено до плавання судноплавними річковими Європейськими внутрішніми водними шляхами можна продовжити» — про що повідомив голова Адміністрації судноплавства Микола Кравчук.

Нові «зручні прапори»: Домініка, Гамбія, Ніуе

ITF додала три нові прапори — Домініка, Гамбія та Ніуе — до свого багаторічного відкритого реєстру «зручних прапорів».

Українські моряки під прапором Данії: від підписання колективної угоди – до оновлення умов співпраці

Два роки тому Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Данська асоціація судноплавства (Danish Shipping) підписали історичну колективну угоду, яка вперше поширилася на українських офіцерів та рядових, що працюють на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Чорне море ганьби: як субстандартне судноплавство перетворює моряків на заручників плавучих трун

12-го жовтня 2025-го року поблизу Болгарії у Чорному морі затонуло вантажне судно EILEEN під прапором Камеруну.

Дякуємо за звернення!