Сьогодні - Всесвітній день охорони праці

Професійна спілка робітників морського транспорту України провела нараду уповноважених представників з питань охорони праці, присвячену Всесвітньому дню охорони праці.

В рамках реалізації профспілкового проєкту з United Federation of Workers in Denmark (3F) ПРМТУ була створена мережа уповноважених профспілкових представників з охорони праці - Представництво з питань охорони праці. Наразі Профспілка має 21 представника первинок на робочих місцях підприємств, організацій та установ морського транспорту.

Наша Профспілка прагне продовжувати зміцнювати охорону праці та забезпечувати найвищі стандарти безпеки для всіх працівників морського транспорту. Безпека на робочому місці та здоров'я наших спілчан - це один з основних пріоритетів у нашій роботі. Ми закликаємо профоб'єднання та партнерів приєднатися до нашої ініціативи й долучитися до здійснення контролю за безпекою на роботі.

Разом зробимо наше робоче середовище ще безпечнішим!

Більше новин з тегом #Молодь

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

ПРМТУ та ХДМА підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з ректором Херсонської державної морської академії Василем Чернявським та представниками Академії.

Дякуємо за звернення!