Семінар інспекторів ITF: насичений і плідний тиждень

Після роботи по регіонах всі ITF інспектори знову зібралися разом у великому конференц-залі для завершальної семінар сесії.

Морський координатор ITF Джекі Сміт і Перший заступник голови Морської секції ITF Конрад Ока подякували всім інспекторам, як задіяним у підготовці семінару та розробці навчальних програм, так і безпосередніх його учасників. Вони також висловили подяку всім організаторам семінару - співробітникам головного офісу ITF та шріланкійскої профспілки, що приймала.

Дати свою оцінку семінару були запрошені нові, зовсім нещодавно призначені ITF інспектори, які вперше беруть участь в подібному заході. Марк Марті, новий ITF інспектор з Іспанії: «Цей тиждень був вкрай успішним, що стосується сесій, які висвітлюють пріоритетні в нашій повсякденній роботі теми. Семінар був динамічним, інтерактивним; тут можна було отримати відповіді на всі важливі для успішного виконання нашої роботи питання».

Більше новин з тегом #ITF

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

ПРМТУ та ITF допомогли кадету повернутися з рейсу, щоб встигнути на навчання

Минулого тижня до ПРМТУ та Інспектора ITF в Україні звернувся кадет, який в той момент знаходився на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, з якою ПРМТУ укладено Меморандум про взаєморозуміння.

Новий посібник ITF показує компаніям, як поважати основні права моряків

Оскільки 90% товарів перевозиться морем, компанії покладаються на моряків, щоб забезпечити рух своїх ланцюгів поставок. У міру того, як швидко закони про забезпечення дотримання прав людини розширюють сферу свого застосування, багато компаній відстають від виконання своїх обов'язків.

Дякуємо за звернення!