Ще один моряк з Одеської області виїхав

Виїзд кожного українського моряка на роботу за кордон — окрема перемога для нас!

Незважаючи на свята та вихідні, юристи ПРМТУ консультують моряків, допомагають в підготовці та складанні документів — на подачу до військкоматів для отримання дозволів на виїзд на роботу за кордон по постанові КМУ 992.


Так, напередодні Нового року наш спілчанин, який побажав, щоб його ім’я не розголошувалося, — отримав дозвіл на виїзд від військкомату в Одеській області.


А в новорічну ніч — успішно перетнув державний кордон України, щоб приєднатися до складу екіпажу судна.


Це ще раз доводить, що обізнаність в нормативному регулюванні питання, а також правозастосовчої практики, робота пліч о пліч з нашими спеціалістами — дають свої результати.

Більше новин з тегом #Моряки

Українські курсанти поспілкувалися з лідером ІМО

Однією з важливих складових успішного професійного становлення є спілкування з провідними особистостями, які формують тенденції розвитку галузі та визначають її майбутнє. Саме така можливість випала курсантам та студентам морських навчальних закладів України.

ПРМТУ на European Shipping Summit 2025

Профспілка робітників морського транспорту України взяла участь в European Shipping Summit 2025, що об’єднав представників моряків, шиппінгу та урядів країн Європи.

ІМО схвалено Керівництво із справедливого поводження з моряками, затриманими за підрозрою у вчиненні злочинів на морі

На засіданні 112-оі сесії Юридичного комітету ІМО схвалено Керівництво з справедливого поводження з моряками, затриманими за підозрою у вчиненні злочинів на морі.

Соціальний діалог: міжнародний досвід та європейські стандарти

Профспілка робітників морського транспорту України взяла участь у масштабному заході, організованому Національною службою посередництва і примирення спільно з Міжнародною організацією праці, Офісом Ради Європи в Україні та Навчально-науковим інститутом права КНУ імені Тараса Шевченка.

Дякуємо за звернення!