З ювілеєм, ПРМТУ!

Сьогодні Профспілці робітників морського транспорту України виповнюється 30 років!

ПРМТУ – одна з найбільших національних галузевих профспілок, що об'єднує більше 80 тисяч однодумців. Це – українські моряки, працівники морських торгових портів, організацій та установ морського транспорту, викладачів та співробітників, курсантів, студентів та учнів морських навчальних закладів.

Незважаючи на виклики часу, ми продовжуємо робити все можливе, щоб підтримувати членів ПРМТУ та їхніх родин. Ми щодня працюємо та розвиваємося для вас.

За 30 років ми зміцнили свої позиції як на національному, так і на міжнародному рівнях, створили потужний фундамент для стабільної роботи та реалізації найсміливіших проєктів.

Бажаємо всім міцного здоров'я та мирного неба над головою, усім нам, нашим сім'ям, рідним, близьким. А профспілковим лідерам – єдності та згуртованості.

Дякуємо всім за підтримку та натхнення, тільки разом ми – сила!

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ захистила права моряка

ПРМТУ захистила права моряка у спорі проти Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Life At Sea 2022

У 2020 році ITF Seafarers' Trust отримав майже 3000 заявок на конкурс «Still At Sea», в яких задокументовано реальний досвід моряків, які працювали під час пандемії COVID-19 та кризи змін екіпажів. У 2021 році, під час конкурсу «Out of Sight», ITF Seafarers' Trust отримав безліч портретів моряків, демонструючих точне уявлення про умови життя та роботи в морі.

Day of the seafarer 2022

Любі моряки!

Онлайн нарада з представниками морської громадськості

15 березня за ініціативи Міжнародної організації праці спільно з Міжнародною морською організацією проведено онлайн нараду з обговорення поточної кризової ситуації, утвореної військовою агресією Росії проти України.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!