З днем народження, ПРМТУ!

30 січня Профспілка робітників морського транспорту України відзначає свій 27-й день народження.

Сьогодні ПРМТУ - найбільша національна галузева профспілка, що об'єднує понад 75 тисяч членів Профспілки: моряків, які працюють на суднах українських та іноземних судновласників, працівників портів, судноремонтних заводів і інших підприємств, установ і організацій морського транспорту, викладачів, курсантів і студентів морських навчальних закладів. Багато років ми є єдиною морською організацією в Україні, яка входить у Міжнародну федерацію транспортників (ITF).

За весь цей час робота Профспілки показала правильність обраної мети та дієвість засобів її досягнення. Все, чого ми добилися, - це результат спільних зусиль кожного з нас, тому що тільки разом ми здатні зробити багато і подолати будь-які перешкоди. Разом ми - сила!

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ у парламенті Румунії

20 червня Олег Григорюк, Голова ПРМТУ, виступив у парламенті Румунії в Бухаресті, де відбулося засідання Комітету моряків Східної, Центральної Європи та Норвегії (SCOCEEN).

ПРМТУ зустрілась з моряками в Румунії

В рамках спільного проєкту Профспілки робітників морського транспорту України та ITF Seafarers' Trust ПРМТУ організувала першу зустріч з українськими моряками, які тимчасово перебувають у Румунії. Це важлива подія, адже наша мета – бути поруч з членами Профспілки, попри складні обставини, в яких вони опинилися через війну в Україні.

Дорогі моряки, з професійним святом!

Сьогодні, 25 червня, відзначається Міжнародний день моряка.

Єгипет ратифікував MLC, 2006

6 червня 2024 року Арабська Республіка Єгипет зробила важливий крок на шляху до покращення умов праці для моряків, ратифікувавши Конвенцію про працю в морському судноплавстві 2006 року (MLC, 2006).

Дякуємо за звернення!