Керівництво ПРМТУ зустрілося з Главою Трастового фонду моряків ITF

В офісі Профспілки робітників морського транспорту України відбулися переговори керівництва ПРМТУ і Благодійного фонду морського транспорту «МОРТРАНС» з Главою Трастового фонду моряків ITF Кімберлі Карлшо.

Голова ПРМТУ Михайло Кірєєв розповів про історію профспілкового руху на водному транспорті, про діяльність ПРМТУ на національному та міжнародному рівнях, про актуальні питання, якими Профспілка займається щодня.

Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк докладніше зупинився на роботі з моряками. Сьогодні ПРМТУ об'єднує близько 35 тисяч українських моряків. Олег Григорюк поінформував про всі напрямки діяльності, програмах і заходах, які організовує і реалізовує Профспілка.

Більше новин з тегом #ITF

«Одна справа — знати, що профспілки існують, а зовсім інша — усвідомити їхню силу»

Координатор ITF у Німеччині про реалії життя моряків та нові виклики галузі

Профспілка моряків заявила про порушення трудового законодавства після відмови інспекторам у доступі до судна

Міжнародна профспілка моряків Канади (SIU Canada) дедалі більше занепокоєна численними випадками, коли інспекторам Міжнародної федерації транспортників (ITF) відмовляють в інспекції суден під іноземним прапором у канадських портах. Ці інспекції є критично важливими для захисту прав моряків і дотримання мінімальних міжнародних стандартів праці.

У 2025 році кількість випадків залишення моряків зросла на 30%

Понад 2280 моряків були залишені на 222 суднах цього року з невиплатою заробітної плати в розмірі $13,1 млн і 30% зростанням кількості випадків порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Профспілки моряків вимагають визнання статусу зон конфлікту на Близькому Сході як «зони воєнних дій»

ITF закликає судновласників визнати Ормузьку протоку, Оманську затоку та води Ізраїлю зонами воєнних дій, аби посилити захист екіпажів суден.

Дякуємо за звернення!