Психологічний підхід до мотивації: найкращі практики

У рамках реалізації проєкту ПРМТУ та Данської профспілки 3F відбулася інформаційна зустріч-семінар з питань сучасних підходів до мотивації профспілкового членства та створення сприятливого соціально-психологічного клімату у колективах та профспілковому середовищі для членів ПРМТУ – локальних лідерів, членів профкомів та активних членів Профспілки.

Захід відбувся в Ізмаїльському інтернаціональному клубі моряків. Метою стало обговорення сучасних підходів до мотивації працівників у сучасному морському транспорті, ключових аспектів для створення позитивного соціально-психологічного клімату, ролі профспілкового членства у підтримці та розвитку професійних інтересів та ефективних взаємодій локальних лідерів та профкомів для створення успішного профспілкового середовища.

Семінар підготувала Олена Сорока – кандидат психологічних наук, доцент кафедри навігації й управління судном Дунайського інституту НУ «Одеська морська академія», керівник Ізмаїльського відділення Української асоціації сімейних психологів, практик, майстер, тренер НЛП, МАК-експерт, сімейний психолог-консультант.

Психологом були надані практичні рекомендації щодо створення сприятливого клімату в колективі, способи стимулювання, приклади ефективних технік. Учасниками зустрічі було створено «Мета-карту» для візуалізації цілей та шляху до їх досягнення та змодельовано керівника з характеристиками лідера для формування стратегій для подальшого розвитку з допомогою авторської колоди МАК-карт пані Олени.

Психологиня провела техніку НЛП «Зміна якорів», де присутні навчились швидко змінювати негативний якір на позитивний.

Більше новин з тегом #Молодь

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

ПРМТУ та ХДМА підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з ректором Херсонської державної морської академії Василем Чернявським та представниками Академії.

Дякуємо за звернення!