ПРМТУ зустрілась з моряками Херсону

До семінарів ПРМТУ все більше інтересу з боку моряків, які прекрасно розуміють, що дізнатися про актуальні події в морському світі, отримати відповіді на хвилюючі питання, роз'яснення, можна тільки від досвідчених фахівців Профспілки.

З кожним роком, на прохання моряків, ПРМТУ розширює географію таких семінарів. Так, у Херсоні захід відвідали близько 70 осіб, в тому числі курсанти Херсонської державної морської академії.

Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк розповів учасникам семінару про діяльність, досягнення і плани Профспілки робітників морського транспорту України та Міжнародної федерації транспортників (ITF). В останні роки авторитет Профспілки виріс як на національному, так і на міжнародному рівнях. Олег Григорюк окремо зупинився на роботі з попередження криміналізації українських моряків, про створення нових робочих місць для моряків і працевлаштування моряків-початківців, про результати співпраці з Міністерством закордонних справ України. І, звичайно ж, обговорили ситуацію в морській галузі України, наслідки проведених реформ і реакцію ПРМТУ на них.

Фахівці ПРМТУ також розповіли про систему фінанcових гарантій згідно MLC, 2006, що викликало багато питань, тому що далеко не всі моряки володіють цією інформацією.

Юридичний огляд останніх нововведень і змін у законодавстві країни, який вже став традиційним на семінарах ПРМТУ, як завжди, був корисним і актуальним.

На завершення заходу лікар вищої категорії розповіла морякам про профілактику професійних захворювань на робочому місці.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!