ПРМТУ висловила свої пропозиції до проєкта Антикорупційної програми Адміністрації судноплавства на 2023 – 2025 роки

28 липня 2023 року представники Профспілки робітників морського транспорту України взяли участь в публічному обговоренні проєкта Антикорупційної програми Адміністрації судноплавства на 2023 – 2025 роки.

ПРМТУ Антикорупційної програми. Так, для зменшення корупційних ризиків під час перевірки навчально-тренажерних закладів, ПРМТУ запропоновано розробити нову редакції Положення про огляд НТЗ, з метою приведення цього нормативно-правового акту у відповідність до вимог законодавства України.

ПРМТУ також запропонувала Адміністрації судноплавства повернутися до розробки та впровадження Відомчої інформаційної системи, яка повинна використовуватися під час надання морякам послуг з оформлення посвідчень особи моряка.

Впровадження такої системи мінімізує взаємодію чиновників та моряків, а необхідність її функціонування вже зараз визначена чинним законодавством України.

ПРМТУ звернула увагу на необхідність впровадження системи управління якості в діяльності Адміністрації судноплавства та сертифікації такої системи незалежним органом сертифікації. Зазначимо, що функція системи управління якості є однією з вимог, визначених Міжнародною конвенцією про підготовку та дипломування моряків 1978 року, з поправками.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!