ПРМТУ бере участь в 44 Конгресі ITF

Конгрес ITF - це подія, на якій приймають рішення і визначають курс федерації на наступні 5 років.

У 44-у Конгресі ITF, який проходить в Сінгапурі з 14 по 20 жовтня, беруть участь рекордні 2600 профспілкових активістів, що представляють 600 транспортних профспілок з 140 країн світу. Моряки, портовики, представники працівників залізниці, цивільної авіації, автомобілістів і інших транспортників об'єдналися, щоб разом зміцнити вплив транспортників, адже саме тут, на Конгресі, буде почутий голос кожного.

Інтереси 75 000 українських моряків, портовиків, курсантів і кадетів та інших працівників морської галузі України представляє делегація Професійної спілки робітників морського транспорту України на чолі з Головою Михайлом Кірєєвим.

Більше новин з тегом #Портовики

Робоча зустріч очільників Профспілки Олега Григорюка та Адміністрації морських портів України Юрія Литвина

В офісі ПРМТУ відбулася робоча зустріч очільників Профспілки Олега Григорюка та Адміністрації морських портів України Юрія Литвина.

ПРМТУ представила Україну в Програмі розвитку портових працівників

За сприянням Профспілки робітників морського транспорту України, ПРМТУ та ДП «Адміністрація морських портів України» представили Україну в Програмі розвитку портових працівників (при обробці насипних вантажів) — Portworker Development Programme in Bulk Terminals (PDPII), запровадженій Міжнародною організацією праці. Навчання проходило на базі Корейського портового навчального інституту Бусану, який є найкращим експертним закладом з підготовки портових працівників в Кореї.

Солідарність без кордонів: європейські профспілки підтримують Україну

Цього тижня ПРМТУ взяла участь у Профспілковому саміті на підтримку України, організованому Європейською конфедерацією профспілок (ETUC). Він пройшов 22-23 квітня у м. Люблін (Польща) та об'єднав близько 120 представників різних профспілок Європи.

Сьогодні - Всесвітній день охорони праці

Професійна спілка робітників морського транспорту України провела нараду уповноважених представників з питань охорони праці, присвячену Всесвітньому дню охорони праці.

Дякуємо за звернення!