ПРМТУ і EdMarine провели семінар для моряків

Сьогодні Профспілка робітників морського транспорту України спільно з освітнім проєктом для моряків EdMarine провели перший з двох запланованих семінарів.

Головна тема семінару - розгляд Конвенції про міжнародні правила попередження зіткнення суден у морі 1972 (COLREG-72). Учасники заходу обговорили основні положення документа, а також розглянули найбільш часті причини зіткнення суден на прикладі ситуацій з морської практики.

Дана тема стала цікавою не тільки для діючих капітанів і старших помічників, а й для кадетів - майбутнього покоління старших офіцерів.

Дякуємо спікеру зустрічі - чинному моряку Дмитру Пархоменку за проведення даного семінару.

А попереду ще один день разом організованого заходу з EdMarine. Уже завтра чекаємо всіх бажаючих відвідати семінар з експлуатації сучасних суднових енергетичних установок.

Більше новин з тегом #Учні

ПРМТУ бере участь в ETC-2021

Завершився перший день VIII Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ETC-2021), який проходить в КВЗ Одеського Морського вокзалу.

Олег Григорюк поспілкувався з курсантами НУ «ОМА»

Сьогодні Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з курсантами Національного університету «Одеська морська академія».

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно, з метою підвищення обізнаності про ВІЛ / СНІД та протидії стигмі та дискримінації, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

17 листопада - Міжнародний день студента

ПРМТУ вітає всю учнівську молодь з Міжнародним днем студента!

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!