ПРМТУ і EdMarine провели семінар для моряків

Сьогодні Профспілка робітників морського транспорту України спільно з освітнім проєктом для моряків EdMarine провели перший з двох запланованих семінарів.

Головна тема семінару - розгляд Конвенції про міжнародні правила попередження зіткнення суден у морі 1972 (COLREG-72). Учасники заходу обговорили основні положення документа, а також розглянули найбільш часті причини зіткнення суден на прикладі ситуацій з морської практики.

Дана тема стала цікавою не тільки для діючих капітанів і старших помічників, а й для кадетів - майбутнього покоління старших офіцерів.

Дякуємо спікеру зустрічі - чинному моряку Дмитру Пархоменку за проведення даного семінару.

А попереду ще один день разом організованого заходу з EdMarine. Уже завтра чекаємо всіх бажаючих відвідати семінар з експлуатації сучасних суднових енергетичних установок.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ подготовлен проект Заявления Верховной Рады Украины о мерах по поддержке моряков, работающих на судах в международном морском судоходстве

В Верховной Раде Украины зарегистрирован проект постановления о Заявлении Верховной Рады Украины о мерах по поддержке моряков, работающих на судах в международном морском судоходстве

ПРМТУ помог моряку отстоять свое право на справедливое рассмотрение жалобы на результаты ГКК

В ПРМТУ поступило обращение от моряка - члена ПРМТУ с просьбой оказать ему помощь в оспаривании результатов ГКК.

Профсоюз предупреждает моряков: не рекомендуем Caribana Lines SA

В настоящее время компания-менеджер судов Caribana Lines SA отказывается произвести расчет по заработной плате с экипажем своего судна Caribana Express (IMO 7816123, флаг Панамы) – гражданами Украины, Кубы и другими, ссылаясь на финансовые трудности.

Взаимоотношения на судне

Сегодня в Морском юнион центре состоялась первая в этом году встреча с Доктором Бинаем Синхом – основателем и президентом Global Maritime Community, лайф-коучем и автором более 75 книг.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!