Підтримка транспортників - спілчан ПРМТУ

За ініціативою ПРМТУ та за сприянням ITF-ETF SOLIDARITY FUND допомогу у вигляді 1 500 продуктових наборів отримають українські транспортники, члени ПРМТУ.

Акція вже стартувала та пройде у різних регіонах країни. Так, сьогодні набори отримали працівники ТОВ «ТІС-Зерно» — стивідорної компанії у морськом.

Нагадаємо, що ITF-ETF SOLIDARITY FUND був заснований Міжнародною федерацією транспортників (ІТF) та Європейською федерацією транспортників (ETF) для допомоги українським профспілкам, які є їх членськими організаціями.

Наша Профспілка — єдина морська профспілка в Україні, що входить до ІТF та ETF. Тож можливість отримувати допомогу від ITF-ETF SOLIDARITY FUND в морському секторі можуть виключно члени ПРМТУ.

Ми вдячні нашим братам та сестрам з ІТF та ETF за постійну підтримку та допомогу для наших первинок та спілчан.

Вистоїмо разом! Наближаємо перемогу разом!

Разом ми — сила!

Більше новин з тегом #ITF

Посвячення в курсанти першокурсників ХДМА та ЛМА

Першокурсники Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ та ITF Seafarers' Trust навчаються у Клайпеді за програмою подвійного диплома, взяли участь в урочистій церемонії посвяти в курсанти Литовської морської академії.

ITF повідомляє про тривожну кількість випадків залишення моряків на борту суден

У 2023 році ITF працювала зі 129 випадками покинутих суден.

Проблеми з добробутом, оплатою праці та технічним обслуговуванням на ELEEN SOFIA

Міжнародна федерація транспортників (ITF) повідомляє, що наразі взаємодіє з владою Австралії для вирішення справи про жорстоке поводження з екіпажем, розкрадання заробітної плати та жахливі умови на борту балкера, що належить болгарській компанії. Судно також перебуває під арештом австралійських прикордонників; його затримано в Гледстоуні.

Опитування: ваш голос має значення!

Жінки становлять лише приблизно 2% світової морської робочої сили.

Дякуємо за звернення!