Підтримка транспортників - спілчан ПРМТУ

За ініціативою ПРМТУ та за сприянням ITF-ETF SOLIDARITY FUND допомогу у вигляді 1 500 продуктових наборів отримають українські транспортники, члени ПРМТУ.

Акція вже стартувала та пройде у різних регіонах країни. Так, сьогодні набори отримали працівники ТОВ «ТІС-Зерно» — стивідорної компанії у морськом.

Нагадаємо, що ITF-ETF SOLIDARITY FUND був заснований Міжнародною федерацією транспортників (ІТF) та Європейською федерацією транспортників (ETF) для допомоги українським профспілкам, які є їх членськими організаціями.

Наша Профспілка — єдина морська профспілка в Україні, що входить до ІТF та ETF. Тож можливість отримувати допомогу від ITF-ETF SOLIDARITY FUND в морському секторі можуть виключно члени ПРМТУ.

Ми вдячні нашим братам та сестрам з ІТF та ETF за постійну підтримку та допомогу для наших первинок та спілчан.

Вистоїмо разом! Наближаємо перемогу разом!

Разом ми — сила!

Більше новин з тегом #ITF

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Дякуємо за звернення!