Опитування: ваш голос має значення!

Жінки становлять лише приблизно 2% світової морської робочої сили.

Якщо ви жінка, яка працює в морській галузі, ми – ITF та ПРМТУ – хочемо почути вашу думку. Розкажіть нам про свій досвід роботи в морі, які виклики ви зустрічаєте та що, на вашу думку, потрібно покращити.

Ваша участь допоможе нам зробити умови праці кращими для всіх жінок у морській галузі.

Допоможіть зібрати цінну інформацію – заповніть опитування за посиланням:

https://airtable.com/appJXuuFYB47M.../pagC6q9c4MfTjhA9u/form

Більше новин з тегом #В світі

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Закон про мобілізацію: відповіді на найпоширеніші питання

18 травня набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку». Відповідно до цього Закону передбачено багато змін щодо військового обліку та мобілізації. Зібрали найбільш актуальні запитання, що надходили від членів Профспілки, та підготували для вас відповіді на них.

Дякуємо за звернення!