Новий навчальний рік, нові виклики та можливості

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust почали реалізацію нового проєкту, у рамках якого надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для кадетів, які вступили до ХДМА у поточному навчальному році. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох ВНЗ, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

4 вересня відбулася онлайн презентація проєкту. Для участі у ньому буде відібрано курсантів, які відповідають критеріям спонсорів, серед яких: середній конкурсний бал при вступі, рівень знання англійської мови, а також додаткові навички та таланти.

Нагадаємо, що 1 вересня 2022 року ПРМТУ, ITF Seafarers' Trust, ХДМА та ЛМА підписали Меморандум про співпрацю. В результаті 50 курсантів третього курсу ХДМА успішно завершили рік навчання у ЛМА. Освітня програма курсантів була побудована таким чином, щоб вони могли поєднувати лекції та практичні заняття одразу у двох навчальних закладах та отримати два навчальні дипломи: український та литовський.

«Наш пілотний проєкт із ХДМА та ЛМА за підтримки ITF Seafarers' Trust виявився дуже успішним і показав гарні результати. Тому ми підняли питання продовження ініціативи для молодших курсів. На жаль, війна триває, а молодь потребує знань та нових можливостей», - зазначив Голова ПРМТУ Олег Григорюк.

Більше новин з тегом #Учні

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

ПРМТУ та ХДМА підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з ректором Херсонської державної морської академії Василем Чернявським та представниками Академії.

Можливість побудувати гідну майбутню кар'єру в морі з ПРМТУ

Першокурсники Херсонської державної морської академії, які навчаються в Литовській морській академії за підтримки ПРМТУ та ITF Seafarers' Trust отримали свої перші погони кадетів. Перед ними розгортаються можливості для професійного зростання, де кожен крок – це нове відкриття і виклики.

Дякуємо за звернення!