Не дайте себе обдурити!

У Профспілку робітників морського транспорту України надійшла інформація про чергову схему обману моряків. Компанія, яка називає себе Oceania Recruitment Center, маскуючись під дочірню компанію AAL Shipping Company, обманним шляхом виманює гроші у моряків.

Як розповів моряк, який став жертвою шахраїв, гроші виманюють під приводом оформлення австралійських документів і нібито відкриття рахунку нерезидента в місцевому банку.

Шахраї використовують такі контакти:

Oceania Recruitment Center

renate-poppe@aaishipping.com

aalshippingcompany@gmail.com

coceania@aaishipping.com

frank-mueller@aaishipping.com

+61292624996

Так, справжня адреса сайту компанії AAL Shipping Company - www.aalshipping.com. Тут можна знайти електронні адреси співробітників компанії, які закінчуються на @ aalshipping.com замість сумнівного @ aaishipping.com, як у шахраїв.

На жаль, офіційного сайту компанії Oceania Recruitment Center нам знайти не вдалося.

ITF і ПРМТУ нагадують морякам: ставтеся дуже обережно до будь-яких електронних листів, де вам пропонується вигідна робота. Зазвичай це - шахраї, які керуються злочинним умислом переконати одержувачів розлучитися з грошима або інформацією про їхні банківські рахунки під приводом оплати віз або інших документів.

Нагадуємо, перевірити будь-яку компанію або судно ви можете безкоштовно, зателефонувавши у Профспілку за номером 0482 42 99 01.

Більше новин з тегом #ITF

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

ПРМТУ та ITF допомогли кадету повернутися з рейсу, щоб встигнути на навчання

Минулого тижня до ПРМТУ та Інспектора ITF в Україні звернувся кадет, який в той момент знаходився на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, з якою ПРМТУ укладено Меморандум про взаєморозуміння.

Новий посібник ITF показує компаніям, як поважати основні права моряків

Оскільки 90% товарів перевозиться морем, компанії покладаються на моряків, щоб забезпечити рух своїх ланцюгів поставок. У міру того, як швидко закони про забезпечення дотримання прав людини розширюють сферу свого застосування, багато компаній відстають від виконання своїх обов'язків.

Дякуємо за звернення!