«Навчити людей навчатися самостійно»

Під таким гаслом 4-5 вересня у Кишиніві на базі Інституту Праці відбулася регіональна конференція «Технології навчання профспілкових кадрів та активу в кризових умовах. Досвід співпраці між національними профспілковими центрами Молдови та України».

Організаторами заходу виступила Національна конфедерація профспілок Молдови (CNSM) за підтримки Міжнародної організації праці (ILO).

Своїм досвідом у сфері навчання профспілкових кадрів в морської галузі поділились представники Профспілки робітників морського транспорту України. Презентували, як було влаштовано процес навчання у ПРМТУ у довоєнний час та у нинішніх реаліях.

У свою чергу, CNSM розповіли про те, що Конфедерація має досить вагому систему профспілкового навчання та щорічно навчає значну кількість профспілковців. Внаслідок чого, вони мають тренерів як на національному рівні, так і на локальному

Цікавою та корисною стала практична частина Конференції. Застосовуючи різні методи роботи у групах, учасники заходу розглянули процес трансформації політичних і стратегічних рішень у профспілкові освітні програми.

Більше новин з тегом #Портовики

Волейбольний турнір серед портовиків

Професійному святу портовиків був також присвячений волейбольний турнір, який організувала ППО Ізмаїльського порту.

Дитяче свято чарівництва для дітей ізмаїльських портовиків

В гості до школи магії та чародійства Hogwarts в Ізмаїлі запросила ППО Ізмаїльського порту дітей ізмаїльських портовиків напередодні Дня працівників морського та річкового флоту України. Адже що може бути кращим подарунком, ніж подорож у світ улюблених героїв зі світу Гаррі Поттера?

Просвіта для безпеки

У рамках співпраці з Міжнародною організацією праці (МОП) Профспілка робітників морського транспорту України вже багато років проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу як з моряками, так і з працівниками портів, курсантами та студентами морських навчальних закладів, головами первинних профспілкових організацій та молодими активістами.

Співпраця ПРМТУ та МОП триває

Інфекційні хвороби мають тенденцію до широкого та швидкого поширення, вони завжди будуть у «топі» звернень до лікарів.

Дякуємо за звернення!