МФТ проти зниження зарплат українців

ITF (Міжнародна федерація транспортних робітників) сьогодні висловила засудження на адресу пропозиції невеликий коаліції українських профспілок різко скоротити розмір мінімальної заробітної плати для моряків країни.

Нова група, що називає себе українською Національною платформою морських профспілок, яка працює в інтересах бізнесу, пообіцяла скоротити узгоджені і схвалені умови. Платформа публічно пропонує судновласникам шанс ухилитися від затвердженої мінімальної щомісячної ставки заробітної плати для позиції матроса першого класу, що сьогодні складає 1 806 доларів США, скоротивши її до 801 долара США.

Більше новин з тегом #ITF

Зупиніть терор проти транспортників України: заклик до світової спільноти

Федерація професійних спілок транспортників України від імені сотень тисяч залізничників, моряків, портовиків, дорожників та працівників логістичної сфери звертається до міжнародної спільноти з рішучим засудженням чергової хвилі кривавого терору.

Нові «зручні прапори»: Домініка, Гамбія, Ніуе

ITF додала три нові прапори — Домініка, Гамбія та Ніуе — до свого багаторічного відкритого реєстру «зручних прапорів».

Чорне море ганьби: як субстандартне судноплавство перетворює моряків на заручників плавучих трун

12-го жовтня 2025-го року поблизу Болгарії у Чорному морі затонуло вантажне судно EILEEN під прапором Камеруну.

Підписано турецьку колективну угоду DAD-DER IBF

14 жовтня 2025 року у Стамбулі відбулася знакова подія – в рамках засідання Турецького спільного переговорного комітету була підписана нова колективна угода DAD-DER IBF на 2026-2027 роки.

Дякуємо за звернення!