Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

Цей документ засвідчує об'єднання зусиль та взаємодію сторін з метою створення умов для захисту трудових та соціальних прав робітників морського транспорту України. У межах Меморандуму сторони зобов'язуються розвивати можливості для набуття професійних компетенцій, які відповідають сучасним та перспективним вимогам міжнародних конвенцій у сфері торговельного мореплавства.

Також особлива увага приділяється наданню допомоги українським морякам, які можуть опинитися у кризових ситуаціях під час роботи на морських торговельних суднах. Ця співпраця сприятиме не лише захисту прав моряків, але й забезпеченню їхньої безпеки та професійного розвитку.

«Меморандум є важливим кроком вперед для всієї морської галузі України, підкреслюючи готовність державних установ та профспілкових організацій працювати разом задля досягнення спільних цілей та забезпечення гідних умов праці для кожного моряка», - зазначив Олег Григорюк, Голова ПРМТУ.

Більше новин з тегом #Моряки

Олег Григорюк представив план розвитку ITF-ETF Solidarity Fund

На черговому засіданні Виконавчого комітету Міжнародної федерації транспортників (ITF) Голова ПРМТУ Олег Григорюк представив план подальшої діяльності ITF-ETF Solidarity Fund.

Права моряків під захистом ITF та ПРМТУ

Під час зустрічі у Бухаресті українські моряки мали можливість поспілкуватися з інспектором ITF в Україні Наталією Єфріменко.

Делегація ПРМТУ відвідала Асоціацію машиністів Данії

Делегація Профспілки робітників морського транспорту України (ПРМТУ) на чолі з Головою Олегом Григорюком відвідала Данську асоціацію машиністів (механіків) — Maskinmestrenes Forening, що об’єднує понад 15 000 технічних лідерів, інженерів та керівників технічних підрозділів у різних галузях.

Підтримка без кордонів: ПРМТУ зустрілася з українськими моряками в Бухаресті

Голова ПРМТУ Олег Григорюк розповів про діяльність Профспілки в умовах війни - про досягнення на міжнародному рівні та виклики на національному.

Дякуємо за звернення!