Ключовий пріоритет Профспілки: зосередження на майбутніх моряках

Світова морська індустрія, згідно з даними міжнародних аналітичних ресурсів, стикається зі скрутнощами через нестачу кваліфікованих кадрів.

У виду цієї проблеми ПРМТУ активно виступає за формування нового покоління моряків, які здобувають освіту в українських морських навчальних закладах.

Щорічно Профспілка проводить інформаційні зустрічі з сотнями курсантів та студентів, залучає до міжнародних проєктів та надає можливості професійного та особистого зростання.

ПРМТУ пишається роботою викладачів, які не залишаються осторонь навіть у період війни та небезпеки, продовжуючи надихати молодь до досягнення великих цілей.

Нещодавно ПРМТУ під егідою Морського амбасадора ІМО Олега Григорюка взяла участь в олімпіаді з фізики, яка була організована для майбутніх моряків Одеського Фахового коледжу морського транспорту, що є частиною Національного університету «Одеська морська академія». Цього тижня Профспілка також мала можливість зустрітися з курсантами електромеханічного факультету коледжу.

Ми впевнені, що незабаром ці молоді таланти знайдуть своє місце на суднах у світовому морському секторі. А поки це відбувається, вони мають унікальну можливість рости та розвиватися разом з Профспілкою.

Більше новин з тегом #Учні

Дії в надзвичайних ситуаціях

Дії під час повітряної тривоги, як уберегтися при ракетному чи артилерійському обстрілі, вибухонебезпечні предмети та дії в разі їх знаходження, дії при хімічній або радіаційній небезпеці, пожежна безпека в поточних умовах, невідкладна домедична допомога — надзвичайно актуальні та важливі знання, які можуть уберегти від лиха та врятувати людське життя.

Зустріч ПРМТУ у Парламенті Норвегії

Олег Григорюк, Голова ПРМТУ, зустрівся з Іне Марі Еріксен Сьорейде – Головою Комітету міжнародних зв'язків у Парламенті Норвегії, яка відігравала значні ролі в уряді Норвегії, зокрема, міністра закордонних справ з 2017 по 2021 рік. Вона також стала першою жінкою на цій посаді. Раніше Іне Марі обіймала посаду міністра оборони з 2013 по 2017 рік. Як член Консервативної партії, вона була обрана у 2005 році членом Парламенту від Осло.

ITF Seafarers' Trust: допомога курсантам – інвестиція в майбутнє

Протягом багатьох років Україна посідає провідні позиції щодо підготовки морських кадрів для міжнародного ринку праці. Низка кращих судноплавних компаній набирають українських курсантів і готують молодих та перспективних моряків для роботи на своїх суднах.

Молоде покоління українських моряків

Цей тиждень у Литовській морській академії був наповнений заходами, що надихають молоде покоління на досягнення нових вершин.

Дякуємо за звернення!