ITF засуджує трагічні випадки загибелі моряків в Аденській затоці

Жодне доставлення вантажу не варто життів моряків.

Міжнародна федерація транспортників (ITF) закликає індустрію обходити Мис Доброї Надії, доки безпечний прохід через Червоне море не буде гарантовано. ITF найрішучіше засуджує напад на судно TRUE CONFIEDENCE, який забрав життя трьох невинних моряків та залишив інших пораненими.

Цей акт безглуздого насильства у відкритому морі є проявом зневаги до транспортних працівників у всьому світі та явним порушенням міжнародного права. «Наші серця сповнені болю за сім'ї та близьких моряків, які загинули й отримали поранення в результаті цього жахливого нападу, –сказав Стівен Коттон, Генеральний секретар Міжнародної федерації транспортників. – Ми непохитно солідарні з ними в цей час немислимого горя і пропонуємо свою підтримку в подоланні наслідків цієї трагедії. Ми постійно попереджали міжнародну спільноту та морську індустрію про зростаючі ризики, з якими стикаються моряки в Аденській затоці та Червоному морі. Сьогодні, з глибоким смутком, ми бачимо, що ці попередження трагічно підтвердились».

Голова секції моряків ITF, Дейв Хейндел сказав: «З глибоким жалем та важким серцем ми висловлюємо наші найщиріші співчуття сім'ям, друзям та колегам моряків, які втратили життя в цій трагічній та непровокованій атаці хуситів. Я не можу знайти слів, щоб висловити глибокий смуток, який огортає нас. Ці хоробрі моряки вирушили у свої рейси прагнучи об'єднувати нації, сприяти торгівлі та підтримувати життєво важливу морську промисловість. Їхня відданість професії була втіленням стійкості та мужності. Новина про їхню передчасну смерть важка для усіх нас».

Ця атака служить найяскравішим нагадуванням про нагальну потребу у колективних діях для захисту життів тих, хто тримає світову економіку на плаву.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!