Гуманітарна допомога

ПРМТУ та БФ «МОРТРАНС» працюють разом, намагаючись своїми конкретними діями допомогти нашим військовим, які захищають нашу рідну землю від російської чуми.

За весь цей час допомога була надана нашому героїчному місту Одеса. На сьогоднішній день надано допомогу у вигляді переданих рації та приладів відеоспостереження нашим військовим. Лікарням, які приймають ранених бійців, зокрема, прикордонникам – були закуплені та доставлені товари першої необхідності.

Майже кожен, мабуть, вже відчув, як складно сьогодні придбати різні ліки. Але працівники та волонтери Фонду докладають усіх зусиль для того, щоб забезпечити лікарськими засобами наших військових та інших бенефеціарів фонду. На даний момент, це вдається, і ми доставляємо усе необхідне в лікарні.

Хочемо також велику подяку висловити нашим міжнародним партнерам, які оперативно допомагають не тільки поширенням інформації, але і швидко перераховують кошти. Так, польська компанія Polsteam, а саме, офіс CYFADACO, виділили кошти в розмірі 13 тисяч євро на закупівлю 50 бронежилетів, 20 рацій та 10 касок, які вже в дорозі до Одеських військових.

Наступним напрямом роботи для наших організацій стала допомога сім’ям моряків, що потребують виїзду за кордон задля безпеки. Разом із ПРМТУ було замовлено та сплачено трансфер для сімей моряків – жінок та дітей. Дев’ять сімей звернулись до нас по допомогу, нами було надана їм допомога з виїздом за кордон. Усі сім’ї уже на місці призначення, в безпеці.

Окрім цього, моряки та їхні сім’ї звертають до нашого фонду за фінансовою благодійною допомогою. Ми надали виплати усім, хто цього потребував. Так, членам ПРМТУ та їх сім’ям за сім днів виплачено благодійної фінансової допомоги на суму 401 тисяча гривень.

Ми не зупинили і надання фінансової допомоги тим, хто цього потребує в зв’язку з захворюванням на коронавірус. Хоча і наразі ця проблема відходить на другий план, це не означає що хвороба зникла та більше не є небезпечною.

Звернення по допомогу не припиняються. Кожного дня ми отримуємо нові заклики з проханням допомогти. Ми продовжуємо боротись і допомагати по всім нашим напрямкам. Та робимо все можливе, щоб кожен, хто того потребує, не залишиться сам на сам зі своєю бідою в ці тяжкі часи.

Гуртуймося, друзі! Разом ми переможемо кожного ворога на нашому шляху!

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ захистила права моряка

ПРМТУ захистила права моряка у спорі проти Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

Life At Sea 2022

У 2020 році ITF Seafarers' Trust отримав майже 3000 заявок на конкурс «Still At Sea», в яких задокументовано реальний досвід моряків, які працювали під час пандемії COVID-19 та кризи змін екіпажів. У 2021 році, під час конкурсу «Out of Sight», ITF Seafarers' Trust отримав безліч портретів моряків, демонструючих точне уявлення про умови життя та роботи в морі.

Day of the seafarer 2022

Любі моряки!

Онлайн нарада з представниками морської громадськості

15 березня за ініціативи Міжнародної організації праці спільно з Міжнародною морською організацією проведено онлайн нараду з обговорення поточної кризової ситуації, утвореної військовою агресією Росії проти України.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!