Благодійна акція до Дня людей похилого віку

На даний час чимало людей потребують підтримки і допомоги. Прикро, що в такій ситуації опинилися і ті люди, які заслуговують поваги та підтримки суспільства – пенсіонери-ветерани морської галузі.

Сьогодні працівники Благодійного фонду морського транспорту “МОРТРАНС” та волонтери - курсанти морських навчальних закладів України приїхали до одиноких пенсіонерів морської галузі провідати їх привітати з Днем людей похилого віку та надати благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів особистої гігієни.

Здавалося б, звичайні продукти харчування, засоби гігієни, а як вони важливі для наших пенсіонерів, а ще важливіша увага з боку працівників Фонду та волонтерів. Саме з такого доброго ставлення складається відношення до людей похилого віку.

І дуже приємно, що з нами в акції приймали участь наші волонтери - курсанти морських навчальних закладів, які готові прийти на допомогу пенсіонерам і роблять це доброзичливо, безкорисно та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повернеться до того, хто її віддає.

Больше новостей с тегом #Благотворительность

Поддерживаем юных спортсменов

7 октября в Одессе в спортивном комплексе «Университет» Международного гуманитарного университета прошел очередной турнир по контактному каратэ, который организовала Общественная организация «ООКАМИ-КАН ДОДЖО».

Праздник красоты и грации на берегу Черного моря

С 19 по 21 сентября в Одессе в спортивном комплексе «Университет» Международного гуманитарного университета прошли Всеукраинские спортивные соревнования по художественной гимнастике «Кубок Черного моря», в которых приняли участие 370 спортсменок.

З Днем моряка!

З Воскресінням Христовим!

Спасибо за внимание!
Пожалуйста, заполните форму ниже, и мы будем рады ответить на Ваш вопрос!

Благодарим за обращение!