Безпека моряків у Червоному морі має бути на першому місці

Міжнародна федерація транспортників (ITF) заявляє, що того, що було зроблено для гарантування безпеки моряків у Червоному морі та Аденській затоці, недостатньо; і втрата життів після атаки хуситів на судно TRUE CONFIEDENCE є трагедією саме через це.

ITF закликає уряди вирішити дуже нагальну проблему і впровадити значущі та негайні заходи, щоб забезпечити безпеку моряків.


Атака на TRUE CONFIEDENCE є доказом того, що озброєні охоронці на суднах не можуть захистити моряків від ракет, і що уряди та судноплавні компанії на міжнародному рівні мають негайно вжити термінових заходів, щоб ми більше не втрачали моряків.


ITF-афілійована профспілка The Associated Marine Officers’ and Seamen’s Union (AMOSUP) заявила: «Ми закликаємо всі морські зацікавлені сторони та відповідні організації ООН та державні агентства працювати разом з метою надання не лише негайної допомоги сім'ям, які вижили, але й вжиття необхідних заходів для убезпечення наших моряків, які працюють на борту суден у зонах воєнних дій та зонах високого ризику. Індустрії слід докласти чимало спільних зусиль, щоб така трагедія більше не повторилася».


ITF підтримує негайні вимоги AMOSUP, закликаючи до:

- Термінової репатріації тіл загиблих моряків.

- Надання фінансової компенсації пораненим в атаці морякам відповідно до угоди Міжнародного переговорного форуму.

- Надання доступу до психологічної підтримки морякам, що постраждали.


Генеральний секретар ITF Стівен Коттон сказав: «Занадто часто транспортники страждають від дій компаній, які хочуть вичавити кожен пенні прибутку, який вони можуть. Занадто часто ми бачимо, як моряки піддаються неприйнятній експлуатації та жорстокому поводженню, і це має припинитися зараз. Ми вважаємо, що ця трагедія гостро акцентує на необхідності перегляду та, бажано, скасування системи зручних прапорів, тому що хто захистить судна Панами, Ліберії та Маршаллових островів? Настав час, щоб судновласники, менеджери, фрахтувальники та страховики приєдналися до нас і сказали: «Ми не будемо наражати наших моряків на небезпеку».

ITF закликала до термінової зустрічі з партнерами у Спільній переговорній групі міжнародних морських роботодавців, на якій представники ITF закликатимуть визнати, що Червоне море не є безпечним, і вжити заходів для призупинення всього транзиту.

Більше новин з тегом #ITF

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Підтримка ITF Seafarers' Trust не припиняється

ITF Seafarers' Trust продовжив проєкт для курсантів Херсонської державної морської академії, які за підтримки ПРМТУ успішно закінчили перший рік навчання в Литовській морській академії.

Дякуємо за звернення!