Зустріч із IMEC Recruitment and Training Committee

Сьогодні Голова ПРМТУ Олег Григорюк провів онлайн зустріч із Комітетом найму та тренінгу Міжнародної ради морських роботодавців (the IMEC Recruitment and Training Committee).

Він розповів про поточну ситуацію в нашій країні через повномасштабне військове вторгнення, а також про ситуацію з морськими навчальними закладами та курсантами.

Так, у найважчому становищі зараз Азовський морський інститут НУ «ОМА». Один із корпусів Херсонської державної морської академії, в якій зовсім недавно був реалізований інвестиційний проект ПРМТУ та IMEC на суму 2.2 млн. USD, знаходиться під окупацією ворожих військ. Проте всі навчальні заклади продовжують організовувати навчальний процес у дистанційному режимі.

Сьогодні вся світова індустрія спостерігає за ситуацією в Україні і кожен намагається допомогти. Наша Профспілка робить все можливе, щоб ті позиції та робочі місця, які ми протягом останніх десяти років так завзято відстоювали, були збережені і після перемоги!

Сьогодні як ніколи нам потрібна підтримка кожного члена Профспілки! Разом ми - сила!

Більше новин з тегом #Учні

Заходи ПРМТУ для українських моряків

Шановні українські моряки!

1 мільйон гривень від ПРМТУ та членів Профспілки було перераховано на підтримку Збройних сил України

1 мільйон на захист України

Олег Григорюк продовжить роботу на посаді морського амбасадора IMO

Міжнародна морська організація (IMO) оголосила про продовження повноважень морського посла доброї волі ІМО Голови Профспілки робітників морського транспорту України Олега Григорюка.

ПРМТУ підтримав COLREG COMPETITION у ХДМА

Курсанти другого курсу Херсонської державної морської академії перевірили знання на заході «COLREG COMPETITION».

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!