Зміни в колективних договорах стандарту ITF

Протягом останнього місяця Профспілка отримала численні звернення від моряків, які виражають занепокоєння щодо процедур отримання зарплати від їхніх роботодавців.

За інформацією моряків, з 2024 року компанії ставлять умову отримання зарплати через електронні рахунки, спеціально створені для цієї мети. Це викликало велику кількість запитань та недовіру серед працівників, а також стурбованість сімей моряків. Проте важливо відзначити, що ситуація не є настільки тривожною, як може здатися на перший погляд.

З 2024 року до колективних договорів ITF, які підписуються афілійованими Профспілками та покривають судна під зручними прапорами, були внесені певні зміни. Зокрема, в пунктах, що стосуються зарплат, чітко вказується, що будь-яка заробітна плата, яку моряк не отримав на рахунок, може бути видана в якості авансу готівкою двічі на місяць. Для цього положення банківські картки та електронні гаманці моряків можуть розглядатися як еквівалент готівки, за умови наявності чіткої згоди моряка.

Отже, з 1 січня 2024 року колективними договорами встановлено, що моряки мають право отримувати авансові кошти на зареєстровані електронні рахунки, такі як, наприклад, ShipMoney. Важливо відзначити, що можливість отримання коштів на електронний гаманець є опцією, а не обов'язком моряка!

При укладенні трудового договору моряк повинен визначити, яким чином йому буде зручно отримувати заробітну плату. Наприклад, зазвичай моряк отримує аванс готівкою на борту судна, а основну частину зарплати - на вказаний розрахунковий рахунок, який належить йому, членам його родини, або іншій довіреній особі. Тепер компанії можуть пропонувати морякам опцію отримання авансових виплат на електронний гаманець.

Загалом слід пам'ятати, що тільки моряк визначає прийнятний для себе спосіб отримувати заробітну плату (на рахунок, готівкою або на електронний гаманець) попередньо повідомивши компанію про своє бажання. Своєю чергою, компанія не має права примушувати чи схиляти моряка до конкретного способу отримання зарплати, а повинна здійснювати виплати відповідно до заявлених вимог моряка.

Більше новин з тегом #Моряки

ПРМТУ та IMarEST підписали Меморандум про взаємодію

Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Інститут морської техніки, науки та технологій Великобританії (IMarEST) зробили важливий крок на шляху до зміцнення дружніх зв'язків, підписавши Меморандум про взаємодію між IMarEST та ПРМТУ у межах своїх компетенцій як безпосередньо, так і за посередництва Одеського відділення IMarEST.

Крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків

У рамках Українського морського форуму Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) та Державна служба морського і внутрішнього транспорту та судноплавства України зробили важливий крок на шляху до покращення умов для захисту прав моряків, підписавши Меморандум про взаємодію.

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

Дякуємо за звернення!