Завершився MRT-2019

Фінальний день Морського круглого столу був присвячений підведенню підсумків.

Кожній з груп довелося проявити креативність і єдність в презентації проектів - учасники створювали презентації, відео, співали пісні і розігрували сценки.

Також були нагороджені переможці онлайн-челленджів, які тривали з першого дня заходу.

Закриття Морського круглого столу ознаменувався груповим фото з Генеральним секретарем ITF Стівеном Коттоном.

Протягом чотирьох днів всі учасники - як постійні, так і ті, хто вперше опинився на подібному заході, - отримали колосальний заряд енергії і натхнення, поповнили багаж знань і зуміли перейнятися духом єдності і солідарності.

Більше новин з тегом #Молодь

Меморандум про співпрацю між ПРМТУ та Одеським обласним центром зайнятості

У межах профспілкового форуму молоді ПРМТУ зробила ще один важливий крок до посилення соціального діалогу — було підписано Меморандум про співпрацю між ПРМТУ та Одеським обласним центром зайнятості.

«Акція тепла»: з турботою від Профспілки

З 24-го лютого 2022-го року, з початку повномасштабної війни, зима в Україні – це про темні ранки без світла, про навчання під звуки сирен і про постійну небезпеку, яку створює нам ворог щодня.

З Новим роком!

Дорогі спілчани!

Х засідання Центральної ради ПРМТУ

19 грудня відбулося Х засідання Центральної ради ПРМТУ, під час якого підбили підсумки роботи за півріччя.

Дякуємо за звернення!