Забезпечити належну реалізацію Постанови №992

На прохання ПРМТУ ITF закликала Кабмін забезпечити належну реалізацію Постанови №992

ITF звертається до керівництва нашої країни з проханням зробити все можливе для забезпечення виконання розроблених Генштабом ЗСУ процедур та способів перетину державного кордону українськими моряками, включно з пропозиціями Профспілки робітників морського транспорту України, для забезпечення належної реалізації Постанови №992.

Також надати місцевим військкоматам, зокрема в Одеській області, детальні роз’яснення щодо застосування процедур, необхідних для вирішення поточної нестачі кваліфікованих моряків, необхідних для безпеки судноплавства та своєчасної доставки міжнародних вантажів.

З повним текстом листа можна ознайомитись:

https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/YYX2L19OE833...

Більше новин з тегом #ITF

Чому екіпаж судна DALI не може покинути гавань Балтімору?

Минуло три тижні відтоді, як вантажне судно DALI врізалося в міст Френсіса Скотта Кі. Міст обвалився рано вранці 26 березня, в результаті чого загинуло шестеро людей, які працювали на мосту.

Команду ITF Інспекторату розширено: напоготові до роботи

Ще одинадцять інспекторів ITF пройшли вступну програму, яка відбулася в ITF House в Лондоні, Великобританія. Зараз вони вже цілком готові до виконання своїх нових обов'язків і боротьби за права моряків у всьому світі, сприяючи зміцненню солідарності з міжнародними профспілками та зацікавленими сторонами морської галузі.

Double Bookkeeping, або подвійна бухгалтерія

Ще один вид обману та обкрадання моряків

Залишення моряків – ганебне явище сучасної морської індустрії

Судновласники дедалі частіше залишають моряків напризволяще на борту суден, іноді на місяці, а то й роки.

Дякуємо за звернення!