В Одессе прошел XII Пленум ЦС ПРМТУ

11 октября состоялся XII Пленум Центрального Совета Профсоюза работников морского транспорта Украины, на котором подвели итоги деятельности ПРМТУ с апреля по сентябрь 2019 года.

Особое внимание уделили вопросам деятельности выборных органов первичных профсоюзных организаций ПРМТУ относительно защиты трудовых и социально-экономических прав членов Профсоюза, а также отдельным моментам касательно принятия нового Трудового кодекса Украины.

Подробнее мы расскажем в ближайшем выпуске газеты «Моряк».

More news with tag #Students

ЄДКІ 2025: Відповідаємо на ваші питання

Відповідаємо на ваші питання

ЄДКІ 2025: нові можливості для складання іспиту за кордоном

15 квітня 2025 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Михайла Вінницького відбулася онлайн-нарада з питань організації та проведення атестації здобувачів освіти за спеціальністю 271 «Морський та внутрішній водний транспорт» у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за межами України.

Опитування для визначення можливої кількості здобувачів освіти для складання ЄДКІ за кордоном по окремим локаціям

З метою визначення можливої кількості здобувачів освіти, які планують складати ЄДКІ за межами України, за кожною окремою локацією, просимо обрати бажане для Вас місце складання ЄДКІ.

До уваги випускників закладів морської освіти, які планують складати ЄДКІ у 2025 році

Професійною спілкою робітників морського транспорту України (ПРМТУ) вживаються необхідні та невідкладні заходи для сприяння організації проведення атестації здобувачів ступеня фахової передвищої освіти та ступеня вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 271 «Морський та внутрішній водний транспорт» у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за межами України.

Thank you for contacting us!