Уважно читайте контракт

Запорука успішного рейсу - детально прочитаний та ретельно перевірений трудовий контракт

До інспектора ITF в Україні звернулися моряки двох екіпажів із проханням роз'яснити їм норми національного законодавства в частині термінів виплат, а також провести детальний аналіз тексту контрактів. Крім того, інспектор також розповів морякам про терміни повідомлення про дострокове розірвання трудових відносин та право на компенсацію, якщо компанія розірве договір без письмового сповіщення.


Наголошуємо, кожен моряк повинен детально ознайомитися із контрактом перед його підписанням. Втім, якщо безпосередньо під час рейсу додаткові з'явилися питання, то пояснення завжди можна отримати від інспекторів ITF. Краще дізнатися усі подробиці до того, як з'явилася необхідність відстоювати свої права.


Інспектор ITF зазначає, перед тим, як підписувати індивідуальний трудовий контракт, переконайтеся, що:


- Крюїнг дав роз’яснення всіх незрозумілих вам деталей, на ваш запит. Взявши копію трудового контракту (Seafarers’ Employment Agreement)/колективного договору (Collective Bargaining Agreement) у крюїнгу для вивчення, ви завжди можете показати його працівникам Профспілки (зв’яжіться з нами через соціальні мережі, електронну пошту або по телефону).


- В контракті є посилання на колективний договір (або об’ємний документ, наприклад, правила працевлаштування), ви також обов’язково повинні з ним ознайомитися. Копія цього документа обов’язково має перебувати у крюїнгу та бути надана моряку для ознайомлення на його запит.


Більш детальну інформацію можна дізнатися за посиланнями:


https://storage.mtwtu.org.ua/.../xOg0XVC-Wk_gmzyx...


https://storage.mtwtu.org.ua/.../Edgt12jQRwKCFvlLLXlXIXBn...


https://storage.mtwtu.org.ua/.../xbBK2...


Ліпше зайвий раз перевірити, ніж потім не бути обізнаним у власних правах.

Більше новин з тегом #Моряки

Загроза для торгівлі: зменшення пропускної здатності Панамського каналу

Кліматичні зміни, що розгортаються на Панамському каналі, можуть вплинути на один з найважливіших судноплавних маршрутів у світі. Адміністрація Панамського каналу (АПК) заявила, що в регіоні зберігаються засушливі умови, які впливають на наявність води для проходження через шлюзи і підвищують ймовірність подальших обмежень.

До уваги членів ПРМТУ з підтоплених територій Херсонської області!

ПРМТУ організувала Центр допомоги потерпілим.

«Не знаю іншої організації, яка так би дбала про моряків»

Після восьми місяців окупації українська армія звільнила Херсон. Сьогодні вільне, але майже безлюдне місто російські війська нещадно обстрілюють з іншого берега Дніпра.

Кількість втрачених контейнерів скоротилася у 2022 році

Всесвітня рада судноплавства (WSC) опублікувала щорічний звіт «Контейнери, втрачені в морі», який висвітлює обнадійливі тенденції щодо безпеки контейнерів у міжнародному лінійному судноплавстві.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!