UNION DENT - соціальний проект для моряків

Let’s keep our seafarers smiling!

Проаналізувавши потреби членів Профспілки, ми дійшли висновку, що один із ключових запитів у цей час – це якісна медицина.

ПРМТУ дбає про здоров'я та благополуччя моряків, тому сьогодні Профспілка робітників морського транспорту України у партнерстві з німецькою профспілкою ver.di презентували UNION DENT – проект, в рамках якого українські моряки, які працюють на суднах німецьких судновласників, покритих договорами ver.di, тепер мають можливість абсолютно безкоштовно отримати стоматологічні послуги. Проект здійснено також за підтримки Благодійного фонду морського транспорту "МОРТРАНС".

Урочисто символічну червону стрічку перерізали Олег Григорюк, Голова ПРМТУ та Майя Швігерсхаузен-Гют, в.о. Голови морської секції ver.di.

У заході також взяли участь міжнародні партнери ПРМТУ, представники компаній із працевлаштування моряків та, звичайно, українські моряки, які працюють на суднах німецьких судновласників, покритих договорами ver.di.

Більше новин з тегом #Моряки

Профспілки домоглися підвищення зарплати для моряків

Новий договір IBF забезпечить підвищення зарплати та покращення умов праці моряків вже з 1 січня 2024 року.

Перспективи для українських моряків на суднах під Данським міжнародним реєстром суден

Сьогодні Данська асоціація судноплавства та Профспілка робітників морського транспорту України (ПРМТУ) підписали колективну угоду, що на першому етапі стосується українських офіцерів на суднах під Данським міжнародним реєстром суден (DIS).

Морська англійська з Профспілкою

Нові горизонти для кар'єри моряків

Великі компанії не використовують адреси електронної пошти Gmail та Yahoo при наборі персоналу

На сайті Міжнародної федерації транспортників www.itfshipbesure.org повідомляється про шахрайські схеми, пов'язані з наймом морського персоналу.

Дякуємо за звернення!