Солідарність профспілок допомагає зробити світ кращим

У квітні 2022 року ПРМТУ та німецька профспілка ver.di разом запустили проект, спрямований на допомогу сім’ям українських моряків і докерів у Німеччині, які були змушені переїхати через війну в Україні.

В рамках проекту, що фінансується у тому числі з кошт Об'єднання німецьких профспілок, вже було розіслано близько 200 гігієнічних наборів (або карток на придбання гігієнічних засобів) та понад ста двадцяти наборів предметів домашнього вжитку та товарів для дітей.

В проекті приймають участь сім'ї українських моряків та докерів, що покинули домівку після 24 лютого 2022 року, та які на даний момент живуть у Німеччині.

Реєстрація на отримання як гігієнічних, так і побутових та дитячих наборів ще відкрита, але розсилка наборів буде здійснюватися за їх наявності, бо кількість наборів обмежена.

Під час реєстрації просимо обов'язково вказувати німецький номер мобільного телефону. Зареєструватися на отримання набору можно за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1PJqe2a0DlhuKUjNsf24OzbSdMCNtM90WSzeRjV4-1X8ihg/viewform

Більше новин з тегом #Моряки

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

Сьогодні Профспілка робітників морського транспорту України за підтримки Міжнародної федерації транспортників (ITF) та Державної служби морського та внутрішнього водного транспорту та судноплавства України організувала Український морський форум, якій пройшов у Лондоні. Він став важливою платформою для обговорення майбутнього української морської індустрії та зміцнення міжнародної співпраці.

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Посвідчення особи моряка

Відповіді на питання моряків

Дякуємо за звернення!