Solidarity – doker's mentality!

Канадські портовики з Міжнародної спілки берегових робітників і складських служб (ILWU) висловили солідарну підтримку українським колегам із Дунайського регіону, які сьогодні працюють в екстремально тяжких умовах через війну в Україні.

З ініціативи ПРМТУ, для них було придбано теплий одяг, який отримали члени Профспілки – портовики Ізмаїльського та Ренійського портів.

«Сьогодні українські портові робітники переживають особливо важкі часи, потребуючи нашої підтримки. Профспілка робить усе можливе, щоб звернути увагу до їхніх потреб, оскільки умови війни впливають на всіх нас. Порти Дунайського регіону відіграють важливу роль у торгівлі та економіці, – відзначив Голова ПРМТУ Олег Григорюк. ­ – Солідарність міжнародних партнерів – це не просто слова, а конкретні дії. Канадські портовики з ILWU завжди підтримують українських колег, стоячи разом з ними в цей важкий час».

Нагадаємо, ще на початку війни в Україні, в березні 2022 року, ILWU надіслала листа прем'єр-міністру Канади із закликом ввести заборону на захід у канадські порти суден під російським прапором, і навіть зареєстрованих, належать чи зафрахтованих рф. Так, ILWU, зокрема, сприяла тому, щоб Канада припинила будь-яку торгівлю, яка фінансує російський режим та його агресію.

ПРМТУ щиро висловлює вдячність канадським друзям з ILWU та особисто її президенту Робу Ештону за їхню підтримку. Навіть на відстані тисяч кілометрів українські портовики, члени ПРМТУ, відчувають реальну солідарність. Solidarity – doker's mentality!

Більше новин з тегом #Портовики

Робоча зустріч очільників Профспілки Олега Григорюка та Адміністрації морських портів України Юрія Литвина

В офісі ПРМТУ відбулася робоча зустріч очільників Профспілки Олега Григорюка та Адміністрації морських портів України Юрія Литвина.

ПРМТУ представила Україну в Програмі розвитку портових працівників

За сприянням Профспілки робітників морського транспорту України, ПРМТУ та ДП «Адміністрація морських портів України» представили Україну в Програмі розвитку портових працівників (при обробці насипних вантажів) — Portworker Development Programme in Bulk Terminals (PDPII), запровадженій Міжнародною організацією праці. Навчання проходило на базі Корейського портового навчального інституту Бусану, який є найкращим експертним закладом з підготовки портових працівників в Кореї.

Солідарність без кордонів: європейські профспілки підтримують Україну

Цього тижня ПРМТУ взяла участь у Профспілковому саміті на підтримку України, організованому Європейською конфедерацією профспілок (ETUC). Він пройшов 22-23 квітня у м. Люблін (Польща) та об'єднав близько 120 представників різних профспілок Європи.

Сьогодні - Всесвітній день охорони праці

Професійна спілка робітників морського транспорту України провела нараду уповноважених представників з питань охорони праці, присвячену Всесвітньому дню охорони праці.

Дякуємо за звернення!