Щодо звільненя Андрія Новічкова

28 грудня Президент України Петро Порошенко підписав документи про помилування іранського студента Алі Джадуея, затриманого за звинуваченням у шпигунстві в Харкові, якого запросили в обмін на засудженого до смертної кари одеського моряка Андрія Новічкова.

Сьогодні, 8 січня 2019 року, Андрій Новічков був звільнений, про що заявив Президент України Петро Порошенко: «Тільки що був звільнений український моряк Новічков. Зараз Андрій перебуває на території Посольства України в Ірані. Вітаю одеситів з поверненням нашого земляка! »

Нагадаємо, в січні 2017 року Андрій був затриманий поліцією міста Бендер-Аббас за звинуваченням в умисному вбивстві громадянина Ірану, який викинувся за борт судна Arezoo (прапор Ірану) 17 січня 2017 року під час його перебування в Китайському морі.

У свою чергу, ПРМТУ, який брав участь у справі Андрія Новічкова, направив на адресу Гаранта лист подяки.

Більше новин з тегом #Молодь

Дії в надзвичайних ситуаціях

Дії під час повітряної тривоги, як уберегтися при ракетному чи артилерійському обстрілі, вибухонебезпечні предмети та дії в разі їх знаходження, дії при хімічній або радіаційній небезпеці, пожежна безпека в поточних умовах, невідкладна домедична допомога — надзвичайно актуальні та важливі знання, які можуть уберегти від лиха та врятувати людське життя.

ITF Seafarers' Trust: допомога курсантам – інвестиція в майбутнє

Протягом багатьох років Україна посідає провідні позиції щодо підготовки морських кадрів для міжнародного ринку праці. Низка кращих судноплавних компаній набирають українських курсантів і готують молодих та перспективних моряків для роботи на своїх суднах.

Ключовий пріоритет Профспілки: зосередження на майбутніх моряках

Світова морська індустрія, згідно з даними міжнародних аналітичних ресурсів, стикається зі скрутнощами через нестачу кваліфікованих кадрів.

Молоде покоління українських моряків

Цей тиждень у Литовській морській академії був наповнений заходами, що надихають молоде покоління на досягнення нових вершин.

Дякуємо за звернення!