Семинар для моряків: Ballast water system

Сьогодні в Морському юніон центрі пройшов ще один спільний семінар від ПРМТУ і освітнього проекту для моряків EdMarine.

Цього року Профспілка тісно співпрацює з проектом, за що отримала безліч слів подяки і позитивних відгуків з боку моряків - учасників подібних зустрічей.

Так, сьогодні обговорили тему баластної системи для різних типів суден. Своїми знаннями і багаторічним досвідом роботи з моряками поділився капітан Андрій Андрійченко.

Основні моменти, які обговорили на семінарі, це - пристрій і принципи роботи баластних насосів і клапанів; як професійно використовувати систему, базуючись на свідченнях приладів, а не на інтуіціі; як уникнути аварійної ситуації і що робити, якщо, щось пішло не так; положення Конвенції Control and Management of Ships ballast water and Sediments 2004.

Більше новин з тегом #Моряки

Гана не будет штрафовать суда с непривитым экипажем до февраля

Морская страховая компания Gard сообщила, что Гана отозвала свое распоряжение о наложении штрафов на суда с непривитым персоналом.

Будьте внимательны к предложениям о трудоустройстве

Одной из наиболее распространенных мошеннических схем является рассылка предложений о работе в море от имени известных судоходных компаний.

Осторожно: судно YANGZHOU CONFIDENCE

В ПРМТУ обратился моряк за консультацией относительно судна YANGZHOU CONFIDENCE (IMO 9774850, Маршалловы острова).

Нехватка персонала, загруженность портов и штамм Омикрон: что ждет морское страхование в 2022?

Спустя более двух лет после начала пандемии COVID-19 давление на мировые цепочки поставок не ослабевает, поскольку обширная сеть каналов, включая порты и морские суда, которые используются для распределения товаров, остается в напряженном состоянии.

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!