З новорічними святами!

Любі друзі!

Традиційно на порозі нового року ми озираємося на пройдений шлях, згадуємо, яким для нас був рік, що минає.

Для великої родини нашої Профспілки 2019 рік був наповнений безліччю подій, радощами і часом розчаруваннями, маленькими і великими перемогами. Ми продовжуємо шукати нові шляхи, нові можливості, ми відкриті новим ідеям!

Нехай новий рік принесе нам нові сили для втілення самих амбітних планів і звершень! Нехай різдвяна зоря об'єднає усіх нас. Тих, хто зустрічає свята у сімейному колі, і тих, хто знаходиться в морі далеко від домівки.

Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, миру в душі, успіхів і натхнення!

Завжди ваша Профспілка робітників морського транспорту України

Більше новин з тегом #Моряки

«Якщо ми зможемо вистояти у ці важкі часи, ми переможемо»: в Лондоні пройшов Український морський форум

Сьогодні Профспілка робітників морського транспорту України за підтримки Міжнародної федерації транспортників (ITF) та Державної служби морського та внутрішнього водного транспорту та судноплавства України організувала Український морський форум, якій пройшов у Лондоні. Він став важливою платформою для обговорення майбутнього української морської індустрії та зміцнення міжнародної співпраці.

12 років рабства на судні — Абдул Нассер Салех нарешті вдома

Дванадцять років тому Абдул Нассер Салех приступив до своїх обов'язків механіка на судні Al Maha. Після цього він застряг на борту цього судна на шокуючий термін - 4 000 днів.

В Одесі проходить ЄТС-2024

В рамках Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ЄТС-2024) та на честь 80-річчя Національного університету «Одеська морська академія» відбулася конференція.

Посвідчення особи моряка

Відповіді на питання моряків

Дякуємо за звернення!