Пропозиції ПРМТУ щодо механізму виїзду моряків враховано

Міністерство економіки України 03 липня 2022 року спрямувало до Кабінету Міністрів України проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону України громадянами України».

Цим проєктом, зокрема, передбачено пропуск через державний кордон України моряків, які прямують для роботи на морських суднах та суднах внутрішнього плавання.


Нагадаємо, що ПРМТУ був підготовлений проєкт змін до Правил перетинання державного кордону України з метою врегулювання порядку виїзду моряків, який було спрямовано до Мінекономіки.


ПРМТУ з самого початку неодноразово пропонувало саме такий юридичний спосіб вирішення проблеми. Детально з пропозиціями ПРМТУ можна ознайомитися за посиланням https://mtwtu.org.ua/ru/news/nadati-morakam-pogodzenna-na-peretin-derzavnogo-kordonu-so-zrobleno-prmtu-na-sogodni.


ПРМТУ сподівається, що Кабінет Міністрів України у можливо короткі терміни врегулює питання виїзду моряків, що забезпечить десяткам тисяч українських моряків можливість повернутися до своєї активної кар’єри.


https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/HRi2ox_L2nmC_JUvr02l5zbkEmrz2hJS.pdf

Більше новин з тегом #Моряки

Навчаємось разом із ПРМТУ!

Незважаючи на важкий час, Профспілка робітників морського транспорту України продовжує дбати про освіченість та професійний розвиток моряків, яких вона об'єднує.

Процедура отримання Підтвердження про отримання копій освітніх і кваліфікаційних документів

Позиція ПРМТУ з найбільш поширених питань

Право на роботу працівників пасажирського флоту не повинно бути обмежене

ПРМТУ отримує численні звернення від працівників пасажирських суден щодо відмов Адміністрацією судноплавства щодо підтвердження отримання від них копій освітніх та кваліфікаційних документів. У зв'язку з цим ПРМТУ надіслала листа на адресу Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.

Iнспектори ITF повернули морякам $37,6 млн.

За минулий рік інспектори ITF повернули морякам понад 37 мільйонів доларів США заборгованості із заробітної плати, повідомляє Міжнародна федерація транспортників (ITF).

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!