Профспілка вітає Трастовий фонд моряків ITF із 40-річчям!

Цього року свій 40-річний ювілей відзначає Трастовий фонд моряків Міжнародної федерації транспортників (ITF Seafarers Trust).

За останні чотири десятиліття Трастовий фонд моряків ITF інвестував понад 250 млн. доларів США у проекти підвищення добробуту моряків. Так, Фонд успішно фінансує центри моряків у портах у всьому світі; інвестує в інновації з метою покращення здоров'я та безпеки на борту, спонсорує програми консультування та підтримки моряків, а також фінансує багато інших ініціатив, спрямованих на покращення добробуту моряків.

У 2020 році Трастовий фонд моряків ITF оголосив про створення фонду для боротьби з впливом глобальної пандемії на моряків та їхні сім'ї: 1 мільйон фунтів стерлінгів було виділено для надання підтримки та надання соціальних послуг постраждалим від COVID-19 морякам.

Нагадаємо, що українські моряки неодноразово отримували допомогу від трастового фонду моряків ITF за заявкою ПРМТУ. Тут і допомога обдуреним судновласником екіпажам суден ARIF KAPTAN та RACHEL BOCHARD, а також фінансова підтримка морякам, які страждають від онкологічних захворювань, що виділена Фондом за заявкою Профспілки.

Також у 2020 році завдяки підтримці Міжнародної федерації транспортників ITF та Трастового фонду моряків ITF Благодійний фонд морського транспорту «МОРТРАНС» та ПРМТУ успішно провели масштабну кампанію STOP COVID-19, в рамках якої понад 1500 сімей українських моряків та портовиків отримали набори засобів індивідуального захисту від короновірусу SARS-CoV-2.

З нагоди ювілею та на подяку за багаторічну плідну співпрацю та активну всебічну підтримку Профспілка робітників морського транспорту України вручила Голові Трастового фонду моряків ITF Кеті Хіггінботтом пам'ятний знак.

Більше новин з тегом #ITF

Ще 10 курсантів ХДМА за підтримки ПРМТУ здобудуть освіту в Литві

Профспілка робітників морського транспорту України разом з ITF Seafarers' Trust реалізують вже другий проєкт: у поточному навчальному році надано 10 спонсорованих місць у Литовській морській академії для першокурсників Херсонської державної морської академії. Проєкт покриває вартість першого року навчання в обох вишах, а також проживання у кампусі Академії у Клайпеді.

Компанія Ørsted не поважає профспілкових працівників у США

Міжнародна асоціація портових вантажників (ILA) була відсторонена від своєї традиційної роботи з вантажами.

ПРМТУ та ITF допомогли кадету повернутися з рейсу, щоб встигнути на навчання

Минулого тижня до ПРМТУ та Інспектора ITF в Україні звернувся кадет, який в той момент знаходився на судні, покритому колективним договором німецької профспілки ver.di, з якою ПРМТУ укладено Меморандум про взаєморозуміння.

Новий посібник ITF показує компаніям, як поважати основні права моряків

Оскільки 90% товарів перевозиться морем, компанії покладаються на моряків, щоб забезпечити рух своїх ланцюгів поставок. У міру того, як швидко закони про забезпечення дотримання прав людини розширюють сферу свого застосування, багато компаній відстають від виконання своїх обов'язків.

Дякуємо за звернення!