Тривають звітні конференції в первинних профспілкових організаціях ПРМТУ

28 лютого 2020 року у Первинній профспілковій організації «Ізмаїльське вище професійне училище» Київської державної академії водного транспорту ім. Гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного ПРМТУ відбулися чергові звітні профспілкові збори за підсумками роботи профспілкового комітету у 2019 році, в якій взяли участь представники Профспілки робітників морського транспорту України

Члени первинної профспілкової організації, до складу якої входять викладачі, співробітники та учні училища, заслухали звіт голови профспілкового комітету Ірини Леонтьєвої. У своїй доповіді Ірина Олексіївна розкрила основні напрямки роботи профкому, акцентувала увагу на конкретних результатах роботи, а також звернула увагу учасників зборів, що багатьох успіхів в роботі первинної профспілкової організації вдалося досягти завдяки конструктивній співпраці з адміністрацією училища в рамках соціального партнерства.

Після звітів голови профорганізації та голови ревізійної комісії ППО, а також відповідей на питання делегатів учасники зборів прийняли одноголосне рішення визнати роботу Первинної профспілкової організації за звітний період задовільною.

Більше новин з тегом #Учні

ПРМТУ бере участь в ETC-2021

Завершився перший день VIII Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ETC-2021), який проходить в КВЗ Одеського Морського вокзалу.

Олег Григорюк поспілкувався з курсантами НУ «ОМА»

Сьогодні Перший заступник Голови ПРМТУ Олег Григорюк зустрівся з курсантами Національного університету «Одеська морська академія».

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно, з метою підвищення обізнаності про ВІЛ / СНІД та протидії стигмі та дискримінації, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

17 листопада - Міжнародний день студента

ПРМТУ вітає всю учнівську молодь з Міжнародним днем студента!

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!