ПРМТУ бере участь в ETC-2021

Завершився перший день VIII Міжнародного форуму «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» (ETC-2021), який проходить в КВЗ Одеського Морського вокзалу.

Профспілка робітників морського транспорту України - один з офіційних партнерів заходу - традиційно представив на виставці в рамках Форуму свій інформаційний стенд. Профспілка приготувала для моряків і кадетів корисну інформацію, фахівці ПРМТУ відповіли на всі запитання.

Також пройшла практична конференція, в якій взяв участь Голова ПРМТУ Олег Григорюк. Сьогодні ділилися думками з таких питань, як глобальне судноплавство і людські ресурси, сучасні технології в мінливому світі.

Форум триватиме ще два дні - 1 та 2 вересня. Чекаємо Вас!

Більше новин з тегом #Портовики

Репрезентативність ПРМТУ підтверджено

Рішенням Національної служби посередництва і примирення від 02 листопада 2021 року Професійну спілку робітників морського транспорту України визнано такою, що підтвердила репрезентативність на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до органів соціального діалогу на галузевому рівні.

Встреча с коллективом ДП «КТО»

Сегодня Председатель ПРМТУ Олег Григорюк совместно с зарубежными партнерами – Сусаной Перейра Вентура, начальником отдела соглашений ver.di, и Томасом Менджиком, председателем совета рабочих контейнерного терминала Альтенвердер HHLA, посетили «Контейнерный терминал Одесса», дочернее предприятие немецкого логистического и транспортного холдинга Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA).

ПРМТУ и ver.di провели семинар для докеров

Современные автоматизированные технологии обработки грузов в морских портах и требования к подготовке портовых работников обсудили сегодня на докерском семинаре, организованном Профсоюзом работников морского транспорта Украины и немецким профсоюзом ver.di.

УВАГА: ОГОЛОШЕННЯ

До уваги членів Професійної спілки робітніків морського транспорту України, что перебувають на обліку в Профорганізації Усть-Дунайського морського торговельного порту (ідентифікаційний код юридичної особи 25964153, надалі - Профком МТП Усть-Дунайськ)!

Дякуємо за увагу!
Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми будемо раді відповісти на ваше запитання!

Дякуємо за звернення!